990618.yellowtrade (215) 93.52% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A türelmetlenségért és a negativ jelzésért,én is negatívot adok... De ha elküldöd még1ccer a számlaszámot elutalom neked a sapka árát... Szép napot-példán-aluli....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
együttműködő korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megfelelő volt minden,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az aukció lezárulása után írta az eladó, hogy nem tudja a megnyert terméket küldeni. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.korrekt eladó,gyors és precíz eladás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megtörtént az áru átvétele,de..a márkajelzés fordítva van rávarrva.Először azt hittem ennek ilyennek kell lennie,de aztán a képek meg a józan ész meggyőztek h mégsem.Akié lett,azt mondta adjak pozitivat,nem nagy ügy,örüljünk h megjött.Hát így tettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.áruhiány, semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
325590.kisocsi_v (29) (Vevő)
Pozitív
2010.01.04. 10:10:41
157474428
Gyors pontos megbízható vaterás!! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbízható Vaterás! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlás létre jött. üdv. formitka
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
QuantumBrain (91) (Vevő)
Semleges
2010.01.03. 22:49:16
157931753
Az eladó nagyon segítőkész volt. Ha írtam neki e-mailt gyorsan válaszolt rá. Csak az volt a baj, hogy a termék nagyon lassan érkezett meg, ezért nem tudok pozitívat adni. De azért szerintem nyugodtan vásárolhattok tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Kösz
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut végülis 18 napra a fizetés után sikerült átvennem... Dec 10-én ütöttem le, 11-én utaltam a termék árát az eladó bankszámlájára. A rendelt pulóver karácsonyi ajándék lett volna, ezért mindenre körültekintően rá is kérdeztem. A válasz az volt, hogy van raktáron, karácsony előtt biztosan átvehetem. Az eladó telefonon nem volt elérhető, többszöri keresésemre 23-án írt egy mélt, melyben sajnálattal közölte, h a pulcsit csak az ünnepek után postázza, mert nem ért ide Angliából. Inkorrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A leglassúbb vaterás, akivel találkoztam. A leütés után 7 napon belül fizettem, ám közel egy hónapot vártam a termékre. Az ímélben megadott telefonszám nem létező; nehezen elérhető partner. A kapott termék minősége ugyanakkor kiváló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit sokat vártam a termékre,de megkaptam teljesen kifogástalan állapotban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket egy hónap után kaptam kézhez.Rákérdeztem megvétel előtt,mert 3-10 nap volt szállításra írva.A válaszban 3-5 napot ígértek.Ebből lett egy hónap.Pénz beérkezésére e-mail ígérnek.A termék postára adásáról e-mailt ígérnek.Nem kaptam semmilyen értesítést.Karácsonyra szántam volna a terméket,gondoltam ideér 4 hét alatt,ha max.5 nap szállítást ígérnek.Bár nagy nehezen ideért dec.31-re a termék,ettől függetlenül nem ajánlom senkinek!Telefonon elérhetetlen,e-mailre negatív értékelésre válaszol
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Még az idén megoldódott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrket. bátran, mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm,minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt sportszerű ! Minden rendben volt ! Ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett, köszönöm. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több mint egy hónap alatt sem érkezett meg az áru, nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az áru minőségével volt problémám, az eladó a csizmát visszavette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
policepityu (129) (Vevő)
Pozitív
2009.12.25. 07:38:56
156196504
Bár kicsit lassan, de ideért a termék és minden rendben vele, köszönöm az együtt müködést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék vételárát egy napon belül átutaltam.
A terméket azonban, mind a mai napig nem kaptam meg.
Valóban írták, hogy 5-10 nap alatt jöhet meg a termék, de eltelt, 3 hét, és még semmi nem történt.
Igazán sajnálom, hogy nem kaptam meg a telefontartót, mert a kép alapján nagyon tetszett volna. CSALÓDOTT VAGYOK! Ez az első eset, hogy vaterás becsapot. Ez az első negatív értékelésem is. lemondtam a termékről. Használd egészséggel a 4500 Ft-at. Visz-lát és kellemes ünnepeket.
Másik fél: Kedves S.
Bár több levelet váltottunk, úgy tűnik nem bírod idegekkel. Téged nem csapott be senki, egyértelműen elmondtuk,amit nem olvastál el, hogy 5-10munkanap a szállítás, ami csúszhat a beszállítók és a készlet miatt, különös tekintettel a Karácsonyra.
Sajnos ezt te nem értetted meg. Rendben.
Téged senki sem csapott be, másrészt a termékért 4150Ft-ot fizettél, amint beérkezik hozzánk küldjük neked. De ez a hozzáállás arészünkről is negatív.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
PolarisPest (170) (Vevő)
Pozitív
2009.12.23. 23:56:06
156234021
Minden rendben zajlott, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitívat nem adhatok, mert nem volt kis idő,mire megjött az árú,negatívat sem, mert remek ajándékot kaptam cserébe. Azért semleges, mert minden esetben én kezdeményeztem a levelezést, ha szól, hogy késik, mert hiány van az más.Megbeszéltük az okokat és megértem, csak arra kérem, hogy másoknál, ha ilyen van írjon nekik egy levelet, biztosra veszem, hogy megértők lesznek. Az árú csodás :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék remek. Az eladó mindent megtett azért, hogy az karácsony előtt megérkezzen. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, szép áru! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.marczalihedi_v (117) (Vevő)
Pozitív
2009.12.23. 13:48:23
157328439
Sokat kellett rá várni, de végül megérkezett, úgyhogy köszönöm. Az áru jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Abszolút nem vagyok megelégedve, több mint egy hónapja átutaltam a pénzt és nem kaptam meg az árút!!!
Másik fél: Készlethiány miatt csúszik a szállítás. Ezt jeleztük az ügyfélnek! Nem jelezte, hogy eláll a
vásárlástól, tehát várjuk az ügylet sikeres lezárását, a készlethiány lezárultával.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos készlethiány,illetve a karácsony miatti rövid idő miatt nem tudtunk üzletet kötni.De az eladó nagyon korrekt,a pénzt gyorsan visszautalta.Csak ajánlani tudom!Pozitív hozzáállás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Miattam meghiúsult a tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt vaterás köszönöm a terméket kiváló minőségű
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner, másoknak is jó szívvel ajánlom. Köszönöm a vásárlást, nézz be hozzám máskor is! Boldog Karácsonyt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A partner nem tartotta be megállapodásunkat,csak kérésre tájékoztatott,volt,hogy nem is válaszolt,olyan telefonszámot adott meg ami nem létezik.Az üzlet nem jött létre,mert áru nincs!.
Másik fél: Hölgyem! Ne haragudjon, de valótlanságot állít! Igyekeztünk a készlethiány
ellenére beszerezni Önnek a terméket, minden levelére válaszoltunk. Ez dokumentálva van, csak Ön nem vette a fáradtságot, hogy elolvassa őket. Napokkal később pedig Ön támad bennünket a
figyelmetlensége miatt. Rosszindulatú és figyelmetlen, valamint bosszúálló! Nem ajánljuk!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék megérkezett, jó állapotban. elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vizipipawebaruhaz (10) (Vevő)
Pozitív
2009.12.22. 10:58:23
157288902
Rendben volt az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam a terméket,köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt. Hibátlan termék szuper áron . Csak ajánlani tudom. Az áru érkezésbe volt pár nap csúszás, de értesítettek róla. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó termék, jó vaterás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.435908.Gavrilo (29) (Vevő)
Pozitív
2009.12.21. 18:07:41
157288796
Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben minden lezajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.