daveee69_a (211) 89.81% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Ugyan a termék megérkezett de a garantált 3-15napból 3hét lett,a szín és a méret egyezett,viszont Nike helyett Adidas-t kaptam és az érkezéssel valamint az elérhetőséggel komoly problémák voltak! De ettől eltekintve a termék minősége jó,a pénzt megérte.Sajnálom hogy nem tudtam pozitívat adni,de ettől eltekintve lehetséges hogy lesz még rendelésem.Kicsivel több odafigyeléssel igen korrekt megbízható vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.986141.zuzmo22 (9) (Vevő)
Semleges
2009.07.26. 08:40:27
148532756
++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pozitív !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Annak ellenére, hogy módosítottam a rendelést, rugalmasan, gyorsan reagált és időben is postázta a terméket. Mindenkinek bátran ajánlom, korrekt, szimpatikus eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt eladó, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4szer írtam már le. Nem azt üttette le amit kértem, és a visszajelzések miatt inkább nem vásároltam meg nehogy mást kapjak. Ennyi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
72528.Kindertojas (467) (Vevő)
Pozitív
2009.07.23. 21:41:23
149731061
Remek vaterás ,mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.72528.Kindertojas (467) (Vevő)
Pozitív
2009.07.23. 21:41:23
149731064
Remek vaterás ,mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden úgy ment, ahogy mennie kellett! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt,mindenkinek ajánlom!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.moroczdani (102) (Vevő)
Semleges
2009.07.22. 12:43:45
148933271
Kicsit hosszú idő után kaptam meg a terméket,ami nekem nem volt szimpatikus,de megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
targiandi30 (607) (Vevő)
Pozitív
2009.07.21. 13:13:06
150018639
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom mindenkinek! :-) +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben zajlott minden,kifogástalan áru.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.661070.SGabor07_v (14) (Vevő)
Pozitív
2009.07.20. 22:11:51
149751851
Teljesen megbízható partner! csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment.ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,gyors,jó vaterás...++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos,megbizható,jó vaterás.Sok ++++Ajánlom mindenkinek."
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos,megbizható,jó vaterás.Sok ++++Ajánlom mindenkinek."
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden!Egyik trikó S-es lett M-es helyett de szerencsére jó lett az is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyorsan megkaptam a terméket, ami kifogástalan minőségű. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adásvétel az én hibámból nem jött létre. Leütöttem az árut, ahogy ezt megtettem, élőben (máshol) találkoztam a polóval! Sajnos az nem volt az a minőség, amit szívesen hordanék. Elnézést az eladótól, mert amúgy korrekt és gyors partnernek bizonyult, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MALEVMALEV_v (29) (Vevő)
Pozitív
2009.07.16. 16:15:29
149167234
CSak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm az árú! Időben megkaptam, s a kiváló a termék is! Csak jókat tudok írni!Kiki
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors partner. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ez az ember egy droid!Bár még a lajhárhoz is hasonlítható!Dugd fel haver a pénzt mit küldtem,költsd gyógyszere!Kis köcs,,,,g
Másik fél: Ha kicsit figyelmesebb lennél, akkor nem írnál ilyen értékeléseket, de 13 értékeléseddel nem is várhatok többet! Ha valami gondod van, akkor kérdezze, az egyik ez! A másik pedig, hogy fel volt tüntetve, hogy maximum 3-15 munkanap a szállítás, mivel én is úgy rendelem a termékeket, ezért van egy kis átfutási idő! A másik pedig, hogy 1hétig vártam arra, hogy küld el a címed, az utalás is majdnem 2 hétig tartott, ez nem az én hibám, én már amikor leütötted a terméket akkor rögtön írtam! De ha ez a hozzáállásod, akkor visszaküldöm a pénzed, és költsed te gyógyszerekre, nekem nincs szükségem rá! További jó vásárlást!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
489554.joe488_v (57) (Vevő)
Pozitív
2009.07.13. 21:42:53
148342881
Korrekt, megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1011451.ramboka32 (7) (Vevő)
Pozitív
2009.07.13. 20:54:37
149449846
ok ájánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sima ügy minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minőségi, szép terméket kaptam,korrekt eladótól. Köszönöm szépen!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kerrekt és megbízható vaterás, csak ajánlani tudom mindenkinek!!! Köszi szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos, megbizható ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baseattack_a (16) (Vevő)
Pozitív
2009.07.11. 23:36:05
147597490
minden rendben ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
baseattack_a (16) (Vevő)
Pozitív
2009.07.11. 23:35:07
147597572
minden rendben ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt korrekt partner++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Köszönöm+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Köszönöm++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az alku szerint,minden korrektül zajlott le.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem jelentkezett.
Másik fél: 19npon keresztül vártam a levledet, 2-szer írtam neked levelet, az utaláshoz szükséges információkkal, semmi választ nem kaptam! Nem kellene 10ezer Ft-ért leütni az aukcót, ha azt nem kívánod kifizetni sem!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, köszönöm és ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.