995488.berika79_v (50) 87.88% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
csepregiszilvi (963) (Eladó)
Pozitív
2009.08.10. 17:15:48
150726021
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csepregiszilvi (963) (Eladó)
Pozitív
2009.08.10. 17:14:38
150722580
Megbízható,pontos vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csepregiszilvi (963) (Eladó)
Pozitív
2009.08.10. 17:13:26
150722324
Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
28051.digicam (324) (Eladó)
Semleges
2009.07.20. 18:42:56
145157200
Sajnos sokat vártam hogy a vevő küldje a vételárát de hiába!!
Másik fél: Sajnos!Bocsánat!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
28051.digicam (324) (Eladó)
Semleges
2009.07.20. 18:42:36
146191550
Sajnos sokat vártam hogy a vevő küldje a vételárát de hiába!!
Másik fél: Egyéb okoból nem jött létre az üzlet / sajnos a Tesz-veszen becsaptak-de nagyon/
Bocsánat!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
seller71_a (249) (Eladó)
Semleges
2009.06.26. 14:06:43
146171254
A vevő nem küldte a vételárat.
Másik fél: Sajnos a Tesz-Veszen becsaptak! Bocsánat!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mamuci1_a (2029) (Eladó)
Semleges
2009.05.25. 09:50:05
146317109
Csatlakozom:(
Másik fél: Sajnos! Bocsánat!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mamuci1_a (2029) (Eladó)
Semleges
2009.05.25. 09:49:44
146317077
Csatlakozom:(
Másik fél: A Tesz-Veszen becsaptak sajnos. Bocsánat!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alkalmi333 (1021) (Eladó)
Negatív
2009.05.22. 09:15:39
145661980
Eszméletlenül szemtelenül tudja halogatni a kifizetést,napról-napra folyamatosan hitegetett ezzel kapcsolatban. Miközben meg pozitívan értékelte az árut!!! - megáll az eszem- amit ki sem fizetett és természetesen nem kapott meg. Addig folyamatosan leütögette a villámárakat, amíg le nem tiltottam, miközben esze ágában sem volt fizetni. Egy hatalmas füstölgő NEGATÍV-ot adok neki, de nincs akkora nagy negatív, amekkorát legszívesebben adnék.
Másik fél: Mások átvertek, bizalmatlan vagyok!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
alkalmi333 (1021) (Eladó)
Negatív
2009.05.22. 09:14:41
145661678
Eszméletlenül szemtelenül tudja halogatni a kifizetést,napról-napra folyamatosan hitegetett ezzel kapcsolatban. Miközben meg pozitívan értékelte az árut!!! - megáll az eszem- amit ki sem fizetett és meg sem kapott. Addig folyamatosan leütögette a villámárakat, amíg le nem tiltottam, miközben esze ágában sem volt fizetni. Egy hatalmas füstölgő NEGATÍV-ot adok neki, de nincs akkora nagy negatív, amekkorát legszívesebben adnék.
Másik fél: Szerbusz!
Erika vagyok, akit Te olyan jól tudtál negatívan értékjelni. Inkább Te értékelj negatívan, mint több ezer Ft. bánja a vatera használatát. Tudod nem kíánok neked mást, mint egy nagy füstölgő NEGATÍV értékelést és sok-sok olyan partnert, aki megfoszt a fizetéstől. Mert engem becsaptak ezen az oldalon és soha az életbe többé ilyen oldalra nem fogok jönni. De ezt Te vissza fogod kapni. Kiváncsi vagyok az ezüst ékszereidben benne van-e a fémjelzés szerinti szabályoknak/NEHITI/,a finomságot igazoló és a kereskedői jel és minden olyan kötelezően elírt fémjelzés, amit a vámosok nem visznel el? Majd meglátjuk, ha meglepetés szerűen felkeresnek mekkorát fogsz füstölni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
alkalmi333 (1021) (Eladó)
Negatív
2009.05.22. 09:14:13
145661392
Eszméletlenül szemtelenül tudja halogatni a kifizetést,napról-napra folyamatosan hitegetett ezzel kapcsolatban. Miközben meg pozitívan értékelte az árut!!! - megáll az eszem- amit ki sem fizetett és meg sem kapott. Addig folyamatosan leütögette a villámárakat, amíg le nem tiltottam, miközben esze ágában sem volt fizetni. Egy hatalmas füstölgő NEGATÍV-ot adok neki, de nincs akkora nagy negatív, amekkorát legszívesebben adnék.
Másik fél: Sajnos!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
alkalmi333 (1021) (Eladó)
Negatív
2009.05.22. 09:13:18
145661493
Eszméletlenül szemtelenül tudja halogatni a kifizetést( már kb egy teljes hónapja vásárolta az első cuccokat),napról-napra folyamatosan hitegetett ezzel kapcsolatban. Miközben meg pozitívan értékelte az árut!!! - megáll az eszem- amit ki sem fizetett és meg sem kapott. Addig folyamatosan leütögette a villámárakat, amíg le nem tiltottam, miközben esze ágában sem volt fizetni. Egy hatalmas füstölgő NEGATÍV-ot adok neki, de nincs akkora nagy negatív, amekkorát legszívesebben adnék.
Másik fél: Sajnos!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
alkalmi333 (1021) (Eladó)
Negatív
2009.05.22. 09:12:06
143824067
Eszméletlenül szemtelenül tudja halogatni a kifizetést,napról-napra folyamatosan hitegetett ezzel kapcsolatban. Miközben meg pozitívan értékelte az árut!!! - megáll az eszem- amit ki sem fizetett és meg sem kapott. Addig folyamatosan leütögette a villámárakat, amíg le nem tiltottam., miközben esze ágában sem volt fizetni. Egy hatalmas füstölgő NEGATÍV-ot adok neki, de nincs akkora nagy negatív, amekkorát legszívesebben adnék.
Másik fél: Sajnálom! Ha a helyembe lettél volna, akkor a "nagy" negytívot" nem tudom ki érdemelte volna?
Lehet, hogy te sírtál volna, ha ennyi pénzed beuszott volna, De még történhet ilyen veled!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alkalmi333 (1021) (Eladó)
Negatív
2009.05.22. 09:10:37
143805700
Eszméletlenül szemtelenül tudja halogatni a kifizetést,napról-napra folyamatosan hitegetett ezzel kapcsolatban. Miközben meg pozitívan értékelte az árut!!! - megáll az eszem- amit ki sem fizetett és meg sem kapott. Addig folyamatosan leütögette a villámárakat, amíg le nem tiltottam., miközben esze ágában sem volt fizetni. Egy hatalmas füstölgő NEGATÍV-ot adok neki, de nincs akkora nagy negatív, amekkorát legszívesebben adnék.
Másik fél: Dettó!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alkalmi333 (1021) (Eladó)
Negatív
2009.05.22. 09:10:08
143807476
Eszméletlenül szemtelenül tudja halogatni a kifizetést,napról-napra folyamatosan hitegetett ezzel kapcsolatban. Miközben meg pozitívan értékelte az árut!!! - megáll az eszem- amit ki sem fizetett és meg sem kapott. Addig folyamatosan leütögette a villámárakat, amíg le nem tiltottam., miközben esze ágában sem volt fizetni. Egy hatalmas füstölgő NEGATÍV-ot adok neki, de nincs akkora nagy negatív, amekkorát legszívesebben adnék.
Másik fél: Dettó!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alkalmi333 (1021) (Eladó)
Negatív
2009.05.22. 09:08:33
143812611
Eszméletlenül szemtelenül tudja halogatni a kifizetést,napról-napra folyamatosan hitegetett ezzel kapcsolatban. Miközben meg pozitívan értékelte az árut!!! - megáll az eszem- amit ki sem fizetett és meg sem kapott. Addig folyamatosan leütögette a villámárakat, amíg le nem tiltottam., miközben esze ágában sem volt fizetni. Egy hatalmas füstölgő NEGATÍV-ot adok neki, de nincs akkora nagy negatív, amekkorát legszívesebben adnék.
Másik fél: Dettó!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alkalmi333 (1021) (Eladó)
Negatív
2009.05.22. 09:07:06
145666516
Eszméletlenül szemtelenül tudja halogatni a kifizetést,napról-napra folyamatosan hitegetett ezzel kapcsolatban. Miközben meg pozitívan értékelte az árut!!! - megáll az eszem- amit ki sem fizetett és meg sem kapott. Addig folyamatosan leütögette a villámárakat, amíg le nem tiltottam., miközben esze ágában sem volt fizetni. Egy hatalmas füstölgő NEGATÍV-ot adok neki, de nincs akkora nagy negatív, amekkorát legszívesebben adnék.
Másik fél: Már megírtam egyszer a véleményemet, de csak az ékszerekkel van problémám!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben. Pontos, megbízható, kedves. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Pontos, megbízható, kedves. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
