benyeikata (173) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 173 | 243 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 175 | 245 adásvétel |
| Az eladóként kapott 10 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment!Szívből ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.matraiszandra (259) (Eladó)
Pozitív
2016.03.30. 17:09:43
2207634629
minden ok volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mariana80_a (411) (Eladó)
Pozitív
2016.03.26. 14:51:38
2206012172
Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Biuska253 (144) (Eladó)
Pozitív
2016.03.22. 00:42:01
2205582755
Ajánlom!!!!!!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.BorosT01 (1735) (Eladó)
Pozitív
2016.03.19. 05:49:31
2186720198
Kedves, aranyos, szuper Vásárló!! Sok-sok pozitív, ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mariana81_a (164) (Eladó)
Pozitív
2016.03.16. 21:51:50
2207545805
Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,pontos,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2016.03.08. 17:33:45
2196260312
:-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is. Nézz be az oldalamra a régebbi modelleket folyamatosan leárazom, és minden nap kerül fel újdonság is. felsők 1290 Ft -tól Mellényeket, pulcsikat, farmerokat, nyári ruhákat,és akár fürdőruhákat is megtalálsz nálam egy időben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2016.03.08. 17:33:45
2196260564
:-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is. Nézz be az oldalamra a régebbi modelleket folyamatosan leárazom, és minden nap kerül fel újdonság is. felsők 1290 Ft -tól Mellényeket, pulcsikat, farmerokat, nyári ruhákat,és akár fürdőruhákat is megtalálsz nálam egy időben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2016.03.08. 17:33:44
2192735759
:-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is. Nézz be az oldalamra a régebbi modelleket folyamatosan leárazom, és minden nap kerül fel újdonság is. felsők 1290 Ft -tól Mellényeket, pulcsikat, farmerokat, nyári ruhákat,és akár fürdőruhákat is megtalálsz nálam egy időben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2016.03.08. 17:33:44
2194806839
:-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is. Nézz be az oldalamra a régebbi modelleket folyamatosan leárazom, és minden nap kerül fel újdonság is. felsők 1290 Ft -tól Mellényeket, pulcsikat, farmerokat, nyári ruhákat,és akár fürdőruhákat is megtalálsz nálam egy időben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2016.03.08. 17:33:44
2196260006
:-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is. Nézz be az oldalamra a régebbi modelleket folyamatosan leárazom, és minden nap kerül fel újdonság is. felsők 1290 Ft -tól Mellényeket, pulcsikat, farmerokat, nyári ruhákat,és akár fürdőruhákat is megtalálsz nálam egy időben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ruhacskafehervar (4) (Eladó)
Pozitív
2016.02.28. 09:53:24
2142388796
zökkenőmentes vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ruhacskafehervar (4) (Eladó)
Pozitív
2016.02.28. 09:52:06
2142391268
zökkenőmentes vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gabisarosi79 (1) (Vevő)
Pozitív
2016.02.28. 08:32:29
2184755639
Minden tökéletesen, gyorsan ment és még ajándékot is kaptam :)! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nyuszi80_2009 (511) (Eladó)
Pozitív
2016.02.15. 12:14:31
2187455783
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a termék hibás volt, amit leütés után vettem észre, jeleztem, az adás-vétel nem jött létre. Köszönöm a kedves vevőnek a megértését! Pozitív értékelést adnék, ha lehetne.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a termék hibás volt, amit leütés után vettem észre, jeleztem, az adás-vétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, gyors, kedves vevő, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, megbízható vásárló. Ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyogyvass (340) (Eladó)
Pozitív
2016.02.07. 08:15:59
2179163996
Minden rendben zajlott a megbeszéltek szerint
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Gyors, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, korrekt partner. Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nagyon rendben volt, köszönjük szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyerekruhaklub (828) (Eladó)
Pozitív
2015.11.10. 13:33:15
2144963075
Minden rendben ment, kedves vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, bátran ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hetszinvirag79 (681) (Eladó)
Pozitív
2015.10.27. 08:06:36
2132664554
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hetszinvirag79 (681) (Eladó)
Pozitív
2015.10.27. 08:06:36
2139482339
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ZsiFinext (1036) (Eladó)
Pozitív
2015.10.24. 11:11:09
2140957736
Nagyon köszönöm a vásárlást! Kedves, közvetlen, gyors vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FelicityBababolt (13304) (Eladó)
Pozitív
2015.10.21. 08:08:21
2132380751
Kedves, korrekt partner, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint történt. Nagyon kedves és korrekt volt. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10870710.trtimea (2) (Vevő)
Pozitív
2015.10.17. 13:14:10
2132642021
Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható eladó, szépek a termékei, a leírásnak maximálisan megfelelnek. Köszönöm az ajándékot!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható eladó, szépek a termékei, a leírásnak maximálisan megfelelnek. Köszönöm az ajándékot!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható eladó, szépek a termékei, a leírásnak maximálisan megfelelnek. Köszönöm az ajándékot!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható eladó, szépek a termékei, a leírásnak maximálisan megfelelnek. Köszönöm az ajándékot!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható eladó, szépek a termékei, a leírásnak maximálisan megfelelnek. Köszönöm az ajándékot!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható vevő! Ajánlom!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
honey07bunny (684) (Vevő)
Pozitív
2015.10.11. 18:22:14
2125762589
Minden rendben volt. Kifogástalan termék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
honey07bunny (684) (Vevő)
Pozitív
2015.10.11. 18:22:14
2125763186
Minden rendben volt. Kifogástalan termék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt partner ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, megbízható,jól kommunikáló eladó! A megbeszélteken kívül is kaptam még kedvezményt ( posta költség). Köszönöm szépen!! Ajánlom másnak is!! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, gyorsan lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nezsideri (4690) (Eladó)
Pozitív
2015.10.06. 14:31:51
2135051909
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kalotasemese (2165) (Eladó)
Pozitív
2015.08.26. 09:11:28
2107288874
Végtelenül kedves, aranyos és nagyon megbízható Vevő! Nagyon szépen köszönöm és szívből ajánlom Őt mindenkinek! :) ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kalotasemese (2165) (Eladó)
Pozitív
2015.08.26. 09:11:09
2112754478
Végtelenül kedves, aranyos és nagyon megbízható Vevő! Nagyon szépen köszönöm és szívből ajánlom Őt mindenkinek! :) ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MinnieMorris_t (117) (Eladó)
Pozitív
2015.08.06. 15:27:49
2104108502
Szuper vásárló! Kommunikatív és megbízható. Az személyes átvétel során is minden rendben ment. Örülök, hogy jó helyre került a kerékpár!! :) Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, gyorsan ment, koszonom a vasarlast! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.