Pupi005 (102) 82.28% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 130 | 195 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 28 | 39 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 169 | 248 adásvétel |
| Az eladóként kapott 35 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Mayabee (1445) (Eladó)
Semleges
2013.02.17. 07:49:14
1702960256
Sajnálom, hogy nem jelentkeztél érte, egy hónapot vártam, írtam is, nem válaszoltál.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett a megnyert termékért egy hónap az eltelt egy hónap alatt.borneo555 (663) (Eladó)
Pozitív
2013.02.17. 01:27:16
1692655760
Minden rendben ment, pontos, megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.borneo555 (663) (Eladó)
Pozitív
2013.02.17. 01:26:03
1689296345
Minden rendben ment, pontos, megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hercegno007 (610) (Eladó)
Negatív
2013.02.15. 19:22:23
1703947457
Sajnálom,de hiába kértem, hogy jelentkezzen,nem tette meg .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható partner!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő többszöri megkeresésemre sem válaszolt,e-mail-re nem válaszolt,telefont nem vette fel.2 hétig próbálkoztam,nem gondolom hogy tovább kellene várnom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pillangomadarka (1510) (Eladó)
Pozitív
2013.02.15. 10:16:01
1700257367
Nagyon sajnálom,hogy idáig eljutottunk,partnerképes vagyok ha tudok kommunikálni a másikkal.Így hogy nem beszélsz velem nem tudok más megoldást találni.Elég nagy a csomagod amit itt hagytál nem szeretnék jutalékot fizetni utána.Tipikus hiba többet költenénk mint amit elbír a pénztárcánk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pillangomadarka (1510) (Eladó)
Pozitív
2013.02.15. 10:16:01
1698206663
Nagyon sajnálom,hogy idáig eljutottunk,partnerképes vagyok ha tudok kommunikálni a másikkal.Így hogy nem beszélsz velem nem tudok más megoldást találni.Elég nagy a csomagod amit itt hagytál nem szeretnék jutalékot fizetni utána.Tipikus hiba többet költenénk mint amit elbír a pénztárcánk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pillangomadarka (1510) (Eladó)
Pozitív
2013.02.15. 10:16:01
1696132973
Nagyon sajnálom,hogy idáig eljutottunk,partnerképes vagyok ha tudok kommunikálni a másikkal.Így hogy nem beszélsz velem nem tudok más megoldást találni.Elég nagy a csomagod amit itt hagytál nem szeretnék jutalékot fizetni utána.Tipikus hiba többet költenénk mint amit elbír a pénztárcánk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pillangomadarka (1510) (Eladó)
Pozitív
2013.02.15. 10:16:01
1697834771
Nagyon sajnálom,hogy idáig eljutottunk,partnerképes vagyok ha tudok kommunikálni a másikkal.Így hogy nem beszélsz velem nem tudok más megoldást találni.Elég nagy a csomagod amit itt hagytál nem szeretnék jutalékot fizetni utána.Tipikus hiba többet költenénk mint amit elbír a pénztárcánk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pillangomadarka (1510) (Eladó)
Pozitív
2013.02.15. 10:16:01
1697849201
Nagyon sajnálom,hogy idáig eljutottunk,partnerképes vagyok ha tudok kommunikálni a másikkal.Így hogy nem beszélsz velem nem tudok más megoldást találni.Elég nagy a csomagod amit itt hagytál nem szeretnék jutalékot fizetni utána.Tipikus hiba többet költenénk mint amit elbír a pénztárcánk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pillangomadarka (1510) (Eladó)
Pozitív
2013.02.15. 10:16:01
1697493344
Nagyon sajnálom,hogy idáig eljutottunk,partnerképes vagyok ha tudok kommunikálni a másikkal.Így hogy nem beszélsz velem nem tudok más megoldást találni.Elég nagy a csomagod amit itt hagytál nem szeretnék jutalékot fizetni utána.Tipikus hiba többet költenénk mint amit elbír a pénztárcánk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KISCSIBE11 (1589) (Eladó)
Negatív
2013.02.14. 17:41:41
1702985024
Két hétig vártam az utalásra HIÁBA.Még csak egy levélre sem válaszolt.Az oldalra azóta pedig belépett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Két hétig vártam az utalásra HIÁBA.Még csak egy levélre sem válaszolt.Az oldalra azóta pedig belépett.sziszike16 (802) (Eladó)
Semleges
2013.02.14. 16:02:18
1701970676
Nekem értékelnem kell.Ha jelentkezel a termékekért akkor majd új értékelést írok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudom az e-mailekre nem válaszol.sziszike16 (802) (Eladó)
Semleges
2013.02.14. 16:00:39
1701913781
Nekem értékelnem kell.Az e-mailekre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudom küldtem e-mailt, de nem válaszolt rá.kovacskoti (375) (Vevő)
Pozitív
2013.02.14. 14:45:30
1695585884
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
molzsuzsa (3344) (Eladó)
Pozitív
2013.02.14. 08:08:45
1696610087
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.molzsuzsa (3344) (Eladó)
Pozitív
2013.02.14. 08:08:44
1696637159
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.molzsuzsa (3344) (Eladó)
Pozitív
2013.02.14. 08:08:44
1694498312
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.molzsuzsa (3344) (Eladó)
Pozitív
2013.02.14. 08:08:44
1694470001
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.molzsuzsa (3344) (Eladó)
Pozitív
2013.02.14. 08:08:44
1694494499
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.LINDUSKA30 (1337) (Vevő)
Pozitív
2013.02.14. 07:50:25
1696872548
csak is pozitív+++++++++++++bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csagnes1 (1820) (Eladó)
Negatív
2013.02.13. 19:08:37
1693872161
Sajnálom, de ez negatív, nincs az az ok, amiatt nincs 30 másodperce valakinek, hogy utalni tudjon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.esztike540 (147) (Eladó)
Pozitív
2013.02.13. 09:02:18
1696912820
Kedves, türelmes, megbízható partner. Ajánlom őt. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, de 3 hetet már vártam és nem jelentkeztél hiába kerestelek többször is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hiveserika (600) (Eladó)
Negatív
2013.02.12. 14:38:24
1703710388
Sajnálom,de még semlegeset sem tudok adni,hiszen a kapcsolatot is nehéz volt vele felvenni,a vásárlás óta pedig majdnem 3 hét eltelt.Ha legalább megírta volna,hogy nem kéri mégsem a termékeket,még lehetett volna semleges,de egy ígéret után,hogy nemsokára utal,mégsem kaptam sem pénzt,sem több választ a levelimre,csak negatívot tudok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hiveserika (600) (Eladó)
Negatív
2013.02.12. 14:34:07
1696431659
Sajnálom,hogy így alakult,nem szívesen adok negatívot senkinek(egyszer adtam csak),de mivel még a kapcsolatot is csak nehezen lehetett vele felvenni,és a vásárlás óta lassan 3 hét telt el,már nem tudok tovább várni,értelme sincs szerintem.Ha legalább megírta volna-ahogy kértem is őt-,hogy nem kéri a termékeket,még lehetett volna semleges,így azonban nem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, de nem várok tovább. Hétfő(02.11.)volt az utolsó határidő. 3 hét alatt le lehet rendezni egy utalást akkor is ha beteg a gyerkőc. Részemről negatív. Terméket újrahirdetem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gonzoloss (869) (Eladó)
Pozitív
2013.02.11. 07:39:51
1694617211
Megbízható vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
angyal1979 (568) (Eladó)
Pozitív
2013.02.09. 06:53:20
1688373020
Kedves partner!!!+++++++++++++Köszi!Gyere máskor is4
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendebn zajlott, csakis+++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment! Ajánlom a vásárlót! /csomag úton/
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csak++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, nagyon kedves vásárlóm. Köszönöm szépen a vásárlást! Szeretettel visszavárlak legközelebb is. Csakis +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,ajánlom mindenkinek.+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
smkriszta (373) (Eladó)
Pozitív
2013.02.05. 17:11:05
1698866498
Megbízható vevő,minden rendben ment,csakis++++++++++.Úton a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.smkriszta (373) (Eladó)
Pozitív
2013.02.05. 17:11:05
1696521269
Megbízható vevő,minden rendben ment,csakis++++++++++.Úton a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jenna2009 (1633) (Eladó)
Pozitív
2013.02.04. 19:25:33
1704715631
Mindenkinek ajánlom,holnap feladom.köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon köszönöm a vásárlást! A csomag már úton... Kedves, gyors vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabatti67 (2605) (Eladó)
Pozitív
2013.02.04. 09:34:14
1695529115
köszönöm a vásárlást csak ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szabatti67 (2605) (Eladó)
Pozitív
2013.02.04. 09:34:13
1700725316
köszönöm a vásárlást csak ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.borsika80_t (697) (Eladó)
Pozitív
2013.02.04. 01:12:25
1689586124
Megbízható, kedves, jó kapcsolattartó vevő. Bátran üzleteljetek vele, ajánlom! Remélem, még találkozunk....:) Csak ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás/vétel rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
meseboltom (3135) (Eladó)
Pozitív
2013.02.03. 10:55:17
1697891051
Minden rendben ment, kedves megbízható partner, szívből ajánlom másoknak is!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható eladó,és nagyon szépek a termékek!! Nagyon pozitív!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható eladó,és nagyon szépek a termékek!! Nagyon pozitív!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható eladó,és nagyon szépek a termékek!! Nagyon pozitív!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható eladó,és nagyon szépek a termékek!! Nagyon pozitív!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,megbízható eladó,és nagyon szépek a termékek!! Nagyon pozitív!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
