gyongyi88 (766) 98.73% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 3 | 775 | 1479 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 3 | 809 | 1514 adásvétel |
| Az eladóként kapott 339 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, szép hibátlan érme...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt partner. Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt partner. Minden rendben volt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható. Mindenkinek szívből ajánlom ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható. Mindenkinek szívből ajánlom ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható. Mindenkinek szívből ajánlom ++++++++++ A termék tönkrement, így az én hibámból nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék tönkrement, így az én hibámból nem jött létre az adás-vétel.Minden rendben ment, ajanlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom a vásárlót !! ++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom hogy ilyen emberek élnek a földön akik emberileg erkölcsileg ilyen nullák , ö nem tud átvenni egy csomagot a futártól , de én a rossz lábammal oldjam meg a csomagfeladást. Útána jött minden nav rendőrség tolvajlás , hazugnak állít be 5x kértem a címét , elég lett volna megkeresni a közösségi oldalam , ahol ott van hogy februárban még nem tudtam járni , se hazug se "c" nem vagyok annyit kívánok élje át azt amit leszenvedtem fél év alatt és ezt megkoronázta egy negatívval !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt,nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt,nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, minden rendben és gyorsan zajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, profi eladó! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.winbiker (2764) (Eladó)
Negatív
2024.02.01. 14:16:24
3342432899
Az adás-vétel nem jött létre, a vevő több hét után sem rendezte a vásárolt terméket. Emailekre nem reagált (pedig a vaterára rendszeresen belép). Telefonon napokkal ezelőtt felhívtam, a hölgy (akinek az email címe és a telefonszáma is megvan adva) azt mondta nem ő használja a vaterát hanem a férje (korábbi aukcióban mégis vele leveleztem). Ígért visszahívást, de továbbra sem történt meg. Ma újra hívtam, de egyszerűen lerakta. 2 hetet vártam, ez így nem korrekt, nálam végleges tiltólistán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nagyrozsa1206 (8073) (Eladó)
Pozitív
2024.01.16. 18:22:37
3332773436
Megbízható, gyors! Másnak is jó szívvel ajánlom! Köszönöm a vásárlást! Örömmel "találkoznék" Veled a jövőben is! Jó szívvel ajánlom a termékeim megtekintését. Folyamatosan töltök fel újabb termékeket. Ha megjelölsz "kedvenc eladódnak", akkor a friss töltéseimről, automatikusan kapsz értesítést. :) Köszönöm ha bejelölsz! :) Értékelésem POZITÍV+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.CsipeszTer (417) (Eladó)
Pozitív
2024.01.10. 16:36:39
3336871031
Minden tökéletesen rendben ment! Kiváló vaterás, én szívből ajánlom mindenkinek!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt,remek partner,minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,remek partner,minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,remek partner,minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,remek partner,minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,remek partner,minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,remek partner,minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható vásárló. Mindenkinek szívesen ajánlom! Köszönöm a vásárlást :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.baranyos66 (536) (Eladó)
Pozitív
2023.12.18. 20:19:30
3326457509
Megbízható, korrekt partner, köszönöm szépen. Mindenkinek ajánlom! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.floricsek (557) (Eladó)
Pozitív
2023.12.17. 12:15:25
3334020980
Korrekt, megbízható vaterás, mindenkinek ajánlom. *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.floricsek (557) (Eladó)
Pozitív
2023.12.17. 12:15:25
3334019921
Korrekt, megbízható vaterás, mindenkinek ajánlom. *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.winbiker (2764) (Eladó)
Pozitív
2023.12.13. 20:12:31
3330592814
Az adás-vétel rendben létrejött, korrekt Vaterás, szívesen ajánlom másnak is! +++++ Várjuk visszatérő licitálóink közé az új 1 ft-os == ÉV VÉGI == KIÁRUSÍTÁSUNKBAN IS! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló partner, minden a megbeszéltek szerint történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló partner, minden a megbeszéltek szerint történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló partner, minden a megbeszéltek szerint történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló partner, minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.winbiker (2764) (Eladó)
Pozitív
2023.12.04. 10:44:14
3330384407
Az adás-vétel rendben létrejött, korrekt Vaterás, szívesen ajánlom másnak is! +++++ Várjuk visszatérő licitálóink közé az új 1 ft-os ÉV VÉGI KIÁRUSÍTÁSUNKBAN IS! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.winbiker (2764) (Eladó)
Pozitív
2023.12.04. 10:44:14
3330384026
Az adás-vétel rendben létrejött, korrekt Vaterás, szívesen ajánlom másnak is! +++++ Várjuk visszatérő licitálóink közé az új 1 ft-os ÉV VÉGI KIÁRUSÍTÁSUNKBAN IS! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.winbiker (2764) (Eladó)
Pozitív
2023.12.04. 10:44:14
3330384152
Az adás-vétel rendben létrejött, korrekt Vaterás, szívesen ajánlom másnak is! +++++ Várjuk visszatérő licitálóink közé az új 1 ft-os ÉV VÉGI KIÁRUSÍTÁSUNKBAN IS! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.