Kedves dlrb49!
Érdeklődöm, hogy a dugasztáp hagyományos vasmagos transzformátoros felépítésű (jó nehéz) vagy kapcsolóüzemű-e? Köszönettel várom válaszát! Üdvözlettel: bajibela
Megbontani a tápegységet nem tudom mivel nem csavarral van rögzítve.
A súlya viszonylag jelentős a méretéhez képest, mivel 0,3 kg, ez is utal arra, hogy rendes transzformátor van benne.
Valamint a kimenet váltakozó feszültségű, és ebben az esetben a legritkább a kapcsolóüzemű tápegység mivel igen valószínűtlen hogy még egy kimeneti invertert is beépítenének.
Ezeket érdemes mérlegelni, de garantálni ezt nem tudom, viszont minden amellett szól, hogy nem kapcsolóüzemű.
Kedves dlrb49!
Köszönöm a válaszát. Nekem éppen egy ilyen, vasmagos hálózati transzformátorral szerelt dugasztápra van szükségem, ezért a legnagyobb tisztelettel meg is vásárolnám Öntől. Üdvözlettel: bajibela
Kedves dlrb49!
Érdeklődöm, hogy a dugasztáp hagyományos vasmagos transzformátoros felépítésű (jó nehéz) vagy kapcsolóüzemű-e? Köszönettel várom válaszát! Üdvözlettel: bajibela
Megbontani a tápegységet nem tudom mivel nem csavarral van rögzítve.
A súlya viszonylag jelentős a méretéhez képest, mivel 0,3 kg, ez is utal arra, hogy rendes transzformátor van benne.
Valamint a kimenet váltakozó feszültségű, és ebben az esetben a legritkább a kapcsolóüzemű tápegység mivel igen valószínűtlen hogy még egy kimeneti invertert is beépítenének.
Ezeket érdemes mérlegelni, de garantálni ezt nem tudom, viszont minden amellett szól, hogy nem kapcsolóüzemű.
Kedves dlrb49!
Köszönöm a válaszát. Nekem éppen egy ilyen, vasmagos hálózati transzformátorral szerelt dugasztápra van szükségem, ezért a legnagyobb tisztelettel meg is vásárolnám Öntől. Üdvözlettel: bajibela