Kedves foka712!
A nyaklánc 585-ös jelölésű, ékszerboltban vásárolt sajnos a papírja már nincs meg.
Kislánynak vagy kistermetű vékony nyakú hölgynek javasolt.
személyes átvételt szeretnék, mert pont nem látszik a képen a fémjel. Igy senki sem meri megvenni. Két képen is szerepel, de pont a lánc mögött van a fémjel, így értékelhetetlen a kép. Milyen garanciát vállal az eladásra? Köszönöm szépen: Mária
Kedves foka712!
A nyaklánc 585-ös jelölésű, ékszerboltban vásárolt sajnos a papírja már nincs meg.
Kislánynak vagy kistermetű vékony nyakú hölgynek javasolt.
személyes átvételt szeretnék, mert pont nem látszik a képen a fémjel. Igy senki sem meri megvenni. Két képen is szerepel, de pont a lánc mögött van a fémjel, így értékelhetetlen a kép. Milyen garanciát vállal az eladásra? Köszönöm szépen: Mária