Anno "Erdélyi képek" címmel került hozzám, ami nem tudom, helytálló-e, hiszen a festmény egy felvidéki, a somoskői várat ábrázolja.
40x28cm-es olaj-farost alkotás kiváló állapotban.
Szignózott.
Regisztráció időpontja: 2005.06.15.
Értékelés eladóként: 99.92% Értékelés vevőként: 99.49%
Anno "Erdélyi képek" címmel került hozzám, ami nem tudom, helytálló-e, hiszen a festmény egy felvidéki, a somoskői várat ábrázolja.
40x28cm-es olaj-farost alkotás kiváló állapotban.
Szignózott.