Kedves Uzsina!
Nekem csak a szelepre lenne szükségem, tudna róla fotót küldeni? Ha jó állapotban van, szívesen kifizetném érte a teljes árat.
Üdvözlettel,
Füzi Zsuzsa
Szívessen küldök róla.
De csak holnap du. tudom.
A középen lévő kifolyóra gondol?
Pontosítsuk.
Nem sokat volt használva,
nem azért néz ki így.
Várom válaszát. Köszönöm.
Kedves uzsina!
Igen, felül arra gondolok, amin keresztül kifolyik a kávé.
Két ilyen kávéfőzőnk is van, azért kellene csak ez a szelep. Sajnos már nem gyártják, nem lehet alkatrészt kapni.
Bőven jó lesz holnap a fotó, köszönöm előre is.
Zsuzsa
Kedves Uzsina!
Nekem csak a szelepre lenne szükségem, tudna róla fotót küldeni? Ha jó állapotban van, szívesen kifizetném érte a teljes árat.
Üdvözlettel,
Füzi Zsuzsa
Szívessen küldök róla.
De csak holnap du. tudom.
A középen lévő kifolyóra gondol?
Pontosítsuk.
Nem sokat volt használva,
nem azért néz ki így.
Várom válaszát. Köszönöm.
Kedves uzsina!
Igen, felül arra gondolok, amin keresztül kifolyik a kávé.
Két ilyen kávéfőzőnk is van, azért kellene csak ez a szelep. Sajnos már nem gyártják, nem lehet alkatrészt kapni.
Bőven jó lesz holnap a fotó, köszönöm előre is.
Zsuzsa