D&G (valószínűleg replika) szürke póló. Beírt mérete XL de érdemesebb a megadott méreteket figyelembe venni. Csupán 2 alkaommal viselt. A strasszkövek mindegyike hiánytalanul megvan. Egyetlen pici apró hiája a következő: a póló elején a jobb alsó sarkán lévő kis fodor a varrás mentén elengedett. Én sajnos nem jeleskedem a varrás területén de egy ügyeskezű hozzáértő pillanatok alatt orvosolni tudná a problémát. :)
D&G (valószínűleg replika) szürke póló. Beírt mérete XL de érdemesebb a megadott méreteket figyelembe venni. Csupán 2 alkaommal viselt. A strasszkövek mindegyike hiánytalanul megvan. Egyetlen pici apró hiája a következő: a póló elején a jobb alsó sarkán lévő kis fodor a varrás mentén elengedett. Én sajnos nem jeleskedem a varrás területén de egy ügyeskezű hozzáértő pillanatok alatt orvosolni tudná a problémát. :)