Kedves Detonator25! Azt írja, a vásárlás folyamatban van. ? Amint kapok valami e mailt, egyeztetünk adatokat. Aztán holnap fel is tudom adni. Szerintem majd telefonon egyeztetünk.
Kedves Detonator25! Azt írja, a vásárlás folyamatban van. ? Amint kapok valami e mailt, egyeztetünk adatokat. Aztán holnap fel is tudom adni. Szerintem majd telefonon egyeztetünk.