Postázásra csakis a fix/villámár esetén van módom. Eladó a képeken látható kiadvány. 86 éves kora ellenére jó állapotban. 16 oldal terjedelemben. Érdekes képes propaganda kiadvány. A számos "nem vettem észre" miatt ismétlem, postázásra csakis a fix/villámár esetén van módom. Aukciók esetleges összevárására és a lezárásra 1 naptári hetet tudok adni. Az bőven elegendő! Az infláció miatt a szállítási díjak becsültek.
Felhívom a figyelmet az értékelés fontosságára. Eladóként én arról nem tudok nyilatkozni, hogy a vevőnek megfelel e a holmi. Csak ő. Aki ezt a rendelkezésre álló idő alatt nem teszi meg, azt én sem tudom pozitívan értékelni, legfeljebb semlegesen, vagy sehogy. Ennek oka gondolom nem szorul magyarázatra. A terméklapon feltüntetett vásárlási feltételektől, szállítási módoktól eltérő igényekről csak licit előtt van lehetőség egyeztetni. Kérdezzenek bátran! :) A licit után rögtön kapott értesítőre célszerű válaszolni, az egyéb szállítással/átvétellel kapcsolatos kérdéseket megbeszélni. Elsősorban E-mail-ban kommunikáljuk, mert azt vissza lehet nézni, az élő beszélgetésre objektív okok miatt nincs gyakran lehetőségem és szinte mindig perceken belül elfelejtem. :D
Személyes átvételre a főváros III. kerületében, - Csillaghegyen - csak egy adott helyen van lehetőség. Körülményeim miatt más egyéb helyre általában nem tudok találkozóra menni. Kérem szíves megértésüket!
Kedves licitálók, minden ésszerű javaslatra reagálok. Esetenként változóan, de hajlamos vagyok a kompromisszumokra; ár, licitzárás, stb. Kérdezzenek bátran! Ha megfontolandó javaslattal élnek, akkor azt licit előtt tegyék, mert a még nem licitált aukciónál nagyobb az eladói mozgástér az esetleges módosítások tekintetében.
Regisztráció időpontja: 2008.10.23.
Értékelés eladóként: 99.86% Értékelés vevőként: 100%
Postázásra csakis a fix/villámár esetén van módom. Eladó a képeken látható kiadvány. 86 éves kora ellenére jó állapotban. 16 oldal terjedelemben. Érdekes képes propaganda kiadvány. A számos "nem vettem észre" miatt ismétlem, postázásra csakis a fix/villámár esetén van módom. Aukciók esetleges összevárására és a lezárásra 1 naptári hetet tudok adni. Az bőven elegendő! Az infláció miatt a szállítási díjak becsültek.
Felhívom a figyelmet az értékelés fontosságára. Eladóként én arról nem tudok nyilatkozni, hogy a vevőnek megfelel e a holmi. Csak ő. Aki ezt a rendelkezésre álló idő alatt nem teszi meg, azt én sem tudom pozitívan értékelni, legfeljebb semlegesen, vagy sehogy. Ennek oka gondolom nem szorul magyarázatra. A terméklapon feltüntetett vásárlási feltételektől, szállítási módoktól eltérő igényekről csak licit előtt van lehetőség egyeztetni. Kérdezzenek bátran! :) A licit után rögtön kapott értesítőre célszerű válaszolni, az egyéb szállítással/átvétellel kapcsolatos kérdéseket megbeszélni. Elsősorban E-mail-ban kommunikáljuk, mert azt vissza lehet nézni, az élő beszélgetésre objektív okok miatt nincs gyakran lehetőségem és szinte mindig perceken belül elfelejtem. :D
Személyes átvételre a főváros III. kerületében, - Csillaghegyen - csak egy adott helyen van lehetőség. Körülményeim miatt más egyéb helyre általában nem tudok találkozóra menni. Kérem szíves megértésüket!
Kedves licitálók, minden ésszerű javaslatra reagálok. Esetenként változóan, de hajlamos vagyok a kompromisszumokra; ár, licitzárás, stb. Kérdezzenek bátran! Ha megfontolandó javaslattal élnek, akkor azt licit előtt tegyék, mert a még nem licitált aukciónál nagyobb az eladói mozgástér az esetleges módosítások tekintetében.