Eladó lett egy betonkeverő. Évek óta használaton kívül áll. Lehet, hogy működik, lehet, hogy nem. A kerekei már cserélendők, ha valaki lábon (keréken) akarná elvinni. A megnyert termékért érte kell jönni.
Regisztráció időpontja: 2007.08.04.
Értékelés eladóként: 100% Értékelés vevőként: 100%
Eladó lett egy betonkeverő. Évek óta használaton kívül áll. Lehet, hogy működik, lehet, hogy nem. A kerekei már cserélendők, ha valaki lábon (keréken) akarná elvinni. A megnyert termékért érte kell jönni.