Amennyiben személyes átvételt választott, akkor a megrendelés utolsó lépésénél a szövegdobozba legyen szíves megadni a számlázási adatait (név, pontos cím).
Köszönjük!
Hajnali láz - Gárdos Péter
?Nincs más. Vagy ő van, vagy meghalok.?
Svédország, 1945. Országszerte koncentrációs táborokból szabadult embereket ápolnak. A 25 éves Miklóst újra halálra ítélik: az orvos hat hónapot ad neki. De Miklós hadat üzen a sorsnak: levelet ír 117 magyar lánynak, akik annak idején földijei voltak, s most itt vannak valamelyikrehabilitációs táborban. Feleséget keres, akivel odahaza újrakezdheti az életét. És a válaszlevelek között hamarosan rátalál az igazira: Lilire. A kezdetben még tapogatózó levélváltás egyre intimebbé válik. Hőseink elhatározzák, megpróbálják elintézni, hogy láthassák egymást személyesen is. Mindenáron élni és szeretni akarnak.
A Hajnali láz az élet szerelmes regénye, amelyet öt évvel első magyarországi megjelenése után a világ legfontosabb könyvkiadói is felfedeztek. A Publishers Weekly és a Booktrade által az idei Londoni Könyvvásár legfontosabb könyvének tartott Hajnali láz külföldi jogaiért a világ vezetőkiadói versengtek. Eddig 26 kiadó vette meg a fordítási jogokat, és a kiemeltnek számító angol, német, francia, olasz, spanyol, nyelvterületeken 8-10 jelentős kiadó versenyzett heteken át azért, hogy megszerezzék a könyv kiadásának jogát. Szinte valamennyi európai nyelven hamarosan megjelenik a Hajnali láz, emellett olyan országokban is saját nyelven olvashatják majd a könyvszeretők, mint Brazília, Taiwan, Kína, Korea.
A regényből Gárdos Péter rendezésében készült film 2015 telén kerül a magyarországi mozikba.
Borító tervezők: Tillai Tamás
Kiadás éve: 2015
Kiadás helye: Budapest
Kiadás: Második, átdolgozott kiadás
Nyomda: Kinizsi Nyomda
ISBN: 9789633105764
Kötés típusa: kemény papírkötés kiadói borítóban
Terjedelem: 282
Nyelv: magyar
Méret: Szélesség: 13.00 cm, Magasság: 21.00 cm
Súly: 0.00kg
Állapot: Jó állapotú antikvár könyv
Megjegyzés: Könyvtest deformált
[(**512322844**)]