Amennyiben személyes átvételt választott, akkor a megrendelés utolsó lépésénél a szövegdobozba legyen szíves megadni a számlázási adatait (név, pontos cím).
Köszönjük!
Ivan Iljics halála - Lev Tolsztoj
Az Európa Könyvkiadó 1991 szeptemberében indította el megújított, külsejében is vonzóbb sorozatát. Alaposan, minden részletre kiterjedő figyelemmel tervezte meg az összeállítást, hiszen a világirodalom és a magyar irodalom remekműveinek kiadásával egyszerre kíván segítséget nyújtani tanárnak, diáknak s valamennyi felnőtt irodalomkedvelőnek. Nemcsak megjelenteti az általános iskolások és a középiskolások számára ajánlott műveket, hanem arról is gondoskodik, hogy ezek állandóan kaphatók legyenek a könyvesboltokban.
Már eddig is oly sok fontos kötet látott napvilágot ebben a sorozatban, hogy felsorolásukra itt aligha lenne elegendő hely. A kötetekhez mellékelt könyvjelzőn azonban valamennyi szerző neve és művének címe megtalálható, ki-ki kedvére végigböngészheti, és örömmel állapíthatja meg, hogy könyvtárában a klasszikusok sorát alkalmasint egy újabb kötettel gazdagíthatja. Műköltészeti és népköltészeti alkotások, versek és novellák, kisregények, regények és drámák kínálnak maradandó olvasmányélményt fiataloknak, idősebbeknek egyaránt.
Sorozatcím: Európa Diákkönyvtár
Fordítók: Szőllősy Klára, Tábor Béla, Gellért György, Németh László
Borító tervezők: Kállay Judit
Kiadás éve: 2012
Kiadás helye: Budapest
Nyomda: Kaposvári Nyomda Kft.
ISBN: 9789630795449
Kötés típusa: ragasztott papír
Terjedelem: 381
Nyelv: magyar
Méret: Szélesség: 12.00 cm, Magasság: 20.00 cm
Súly: 0.00kg
Állapot: Közepes
Megjegyzés: A gerince megtört.
[(**511557614**)]