Kedves szasa107!
Koszonom, egy 44 esre lenne sziksegem, fekete vagy barna, meg tudom most venni? Debrecenbe kerek szepen kezbesitest keddig tudnam atvenni mpl automata
Kedves Varkonyi05!sajnos elég sok negatív ertekelesed van!Számomra is egy komoly figyelmeztetés,hogy inkorrekt vásárló vagy.Azt tudom tanácsolni, hogy egy elég pozitív értékeléssel bíró vaterás ismerősödon keresztül vasaroljal.
Kedves szasa107!
Koszonom, egy 44 esre lenne sziksegem, fekete vagy barna, meg tudom most venni? Debrecenbe kerek szepen kezbesitest keddig tudnam atvenni mpl automata
Kedves Varkonyi05!sajnos elég sok negatív ertekelesed van!Számomra is egy komoly figyelmeztetés,hogy inkorrekt vásárló vagy.Azt tudom tanácsolni, hogy egy elég pozitív értékeléssel bíró vaterás ismerősödon keresztül vasaroljal.