A képeken látható állapotban.
Asszem karácsonyi fény tápja volt.
Szerintem jó,de nem próbáltam.
Sajna adatokat nem tudok.
Regisztráció időpontja: 2009.03.25.
Értékelés eladóként: 99.85% Értékelés vevőként: 100%
A képeken látható állapotban.
Asszem karácsonyi fény tápja volt.
Szerintem jó,de nem próbáltam.
Sajna adatokat nem tudok.