Kedves Érdeklődő!
A legtöbb ruha üzletben/webshopban vásárolt, csak mi hordtuk, nem agyonhasznált darabok!
Feltöltés előtt természetesen alaposan átnézem őket, de ettől még előfordulhat, hogy nem veszek észre pici lukat, foltot, szakadást.
Dohányfüst - és állatszőr mentes az otthonunk!
3 gyerkőc mellett mérni sajnos nem tudok, a címkét próbálom minden esetben fényképezni, így látod az anyagösszetételt és méretet.
Regisztráció időpontja: 2010.06.03.
Értékelés eladóként: 100% Értékelés vevőként: 100%
Kedves Érdeklődő!
A legtöbb ruha üzletben/webshopban vásárolt, csak mi hordtuk, nem agyonhasznált darabok!
Feltöltés előtt természetesen alaposan átnézem őket, de ettől még előfordulhat, hogy nem veszek észre pici lukat, foltot, szakadást.
Dohányfüst - és állatszőr mentes az otthonunk!
3 gyerkőc mellett mérni sajnos nem tudok, a címkét próbálom minden esetben fényképezni, így látod az anyagösszetételt és méretet.