Kedves leendő partner!
A általam eladásra kínált termékek mind sajátjaim voltak.
Mindent igyekeztem nagy becsben tartani,de a terméklapon megtalálható külön az állapot ismertető is.Amit leírok,az úgy is van.Kivéve,ha véletlenül félreütök valamit.Nem szoktam félrebeszélni. :) Az árakat próbálom mindig a vaterához mérten a legkedvezőbben alakítani.
Amit nagyon fontosnak tartok mind eladóként és vevőként is,az a kommunikáció.Ez részemről alap feltétel,és ezt el is várom.
Én - attól függően mikor vagyok gép előtt - de általában 24 órán belül jelentkezem a másik partnernél.
Telefonon nem mindig vagyok elérhető,szóval jobban preferálom az emailt.
Ha 3 napon belül nem méltatsz válaszra,vagy nem jelentkezel,akkor részemről az üzlet lezártnak tekintett,és negatív értékelést adok.Ha valaki nem tudja eldönteni,hogy mit akar azt sajnálom,de ne az én káromra tegye.
Kedves,kompromisszumra képes embernek tartom magam,de azért vannak határok.
Akár vaterán belül,akár az üzlet létrejötte után kérdezek valamit,arra azért illik válaszolni.Ezt én is így teszem.
Jó vaterázást!
Kérlek csak akkor üss le,vagy licitálj egy termékre,ha max. 5 munkanapon belül tudod rendezni az árát.Szerintem mindenki addig nyújtózkodjon,ameddig a takarója ér.Nyilván,ha egy megnyert termék után még van licited egy másikra,bevárható,hogy együtt legyen postázva.