Amennyiben személyes átvételt választott, akkor a megrendelés utolsó lépésénél a szövegdobozba legyen szíves megadni a számlázási adatait (név, pontos cím).
Köszönjük!
Majdnem negyven - Bendl Vera
Hol a határa a szerelemnek, és hol kezdődik a sötétség? Meddig lehet várni valakire, akinek az ingét egy másik nő mossa, és mi van, ha az élet hirtelen elmúlni látszik, csak nem tudjuk, mikor választottuk azt, hogy éppen így alakuljon? Hány férfi a sok, és hány a kevés, főleg pedig: hány gyerek? Jó lenne megkeresni a válaszokat, ha valaki már majdnem negyven. A harmincas évei végén járó nő belső monológjában sajátosan keveredik a dolgok hétköznapisága a beszéd néhol költői ritmusával, így kerül egy helyre az Énekek éneke a Combino villamossal, az emésztő szerelem a felnőtt filmekkel és a lencsefőzelékkel.
"...körútnak gyermekei, ismeritek-e, láttátok-e az én szerelmemet, azt, aki szép, mint az almafa az erdőnek fái között, okos, mint a fény villanása téli délelőtt, tökéletes, mint a felújított pályán sikló Combino villamos, amely időben érkezik, és nem csukja be az ajtaját előtted?"
Borító tervezők: Hrapka Tibor
Kiadás éve: 2022
Kiadás helye: Budapest
Nyomda: Gyomai Kner Nyomda Zrt.
ISBN: 9789634683339
Kötés típusa: fűzött kemény papír kiadói borítóban
Terjedelem: 189 oldal
Nyelv: magyar
Méret: Szélesség: 12.00 cm, Magasság: 19.00 cm
Állapot: Jó
Megjegyzés: Egy lap alsó széle enyhén beszakadt.
[(**435944967**)]