Méretprobléma miatt eladnám 1-2 alkalommal használt, MANDA márkájú, M-es méretű, nagyon kellemes anyagú felsőmet.
Színében a fotókon árnyalatnyi különbség lehetséges a vaku, a fényviszonyok és a monitor beállítások miatt, ezért is próbáltam meg kültérben is fotózni.
Előreutalást követően többféle csomagszállítási módon tudom küldeni a terméket, de kérlek leütést követően egyeztessünk a szállítási költséggel kapcsolatban.
Ez a termék nem kelt el a piactéren. Amennyiben szeretnéd megvásárolni, ide kattintva üzenj az eladónak és kérd meg, hogy töltse fel ismét a hirdetést.
Regisztráció időpontja: 2009.03.23.
Értékelés eladóként: 100% Értékelés vevőként: 100%
Méretprobléma miatt eladnám 1-2 alkalommal használt, MANDA márkájú, M-es méretű, nagyon kellemes anyagú felsőmet.
Színében a fotókon árnyalatnyi különbség lehetséges a vaku, a fényviszonyok és a monitor beállítások miatt, ezért is próbáltam meg kültérben is fotózni.
Előreutalást követően többféle csomagszállítási módon tudom küldeni a terméket, de kérlek leütést követően egyeztessünk a szállítási költséggel kapcsolatban.