A képeken látható állapotban.
Szerintem sohasem használták.
Sajnos a lábai nincsenek meg.
Szerintem az aljában sima menet van,így lehet hozzá csinálni, vagy csináltatni lábat.
Regisztráció időpontja: 2009.03.25.
Értékelés eladóként: 99.85% Értékelés vevőként: 100%
A képeken látható állapotban.
Szerintem sohasem használták.
Sajnos a lábai nincsenek meg.
Szerintem az aljában sima menet van,így lehet hozzá csinálni, vagy csináltatni lábat.