Amennyiben személyes átvételt választott, akkor a megrendelés utolsó lépésénél a szövegdobozba legyen szíves megadni a számlázási adatait (név, pontos cím).
Köszönjük!
Pokolkő - Több szerző
Antológia mai angol elbeszélők írásaiból.
A szerzők közül egy pár név : Samuel Becket, John Wain, Jean Rhys, Margaret Drable, Allan Sillitoe, Doris Lessing, Muriel Spark, Malcolm Lowry?
Az angol novella konzervatív műfaj. Modellje mindmáig: a jól épített történet, a tökéletesen megragadott helyzet- és jellemrajz, a pontosan kidolgozott életkép.
Samuel Becket kegyetlen képzelete egy halottat üldöz ki sírjából; Malcolm Lowry keserves látomása elevenen taszítja az embert a sírba, vagy a pokolra?
A kötet huszonhárom elbeszélést tartalmaz. Az olvasó, ha belelapoz a gyűjteménybe, szeszélyes egymásutánban találja az ismert és kevésbé ismert neveket, a született briteket és a bevándorlókat, a fájdalom hangját és a kellemes hangulatokat ? akárcsak az élő angol irodalomban.
Sorozatcím: Európa Zsebkönyvek 66.
Fordítók: Bart István, Réz Ádám, Tandori Dezső, Borbás Mária, Göncz Árpád, Katona Tamás, Kászonyi Ágota, Osztovits Levente, Kada Júlia, Geher István
Borító tervezők: Petrovics László
Kiadás éve: 1971
Kiadás helye: Budapest
Nyomda: Alföldi Nyomda
Kötés típusa: ragasztott papír
Terjedelem: 422 oldal
Nyelv: magyar
Méret: Szélesség: 11.00 cm, Magasság: 20.00 cm
Súly: 0.30kg
Állapot: Jó
[(**281086152**)]