A Telefon amerikai ,betört a kijelzője hugom ki akarta dobni ,mondom ne dobd hátha valaki tud még valamit kezdeni vele!
Nem tudom a jelkódját ,a pen nincs meg hozzá ,töltést veszi akksija jó csatlakozó jó hátlap szép!
Ennek tudatában licitálj!
Regisztráció időpontja: 2006.02.26.
Értékelés eladóként: 100% Értékelés vevőként: 100%
A Telefon amerikai ,betört a kijelzője hugom ki akarta dobni ,mondom ne dobd hátha valaki tud még valamit kezdeni vele!
Nem tudom a jelkódját ,a pen nincs meg hozzá ,töltést veszi akksija jó csatlakozó jó hátlap szép!
Ennek tudatában licitálj!