10880799.dedike3 (13) 67.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom, korrekt teszveszes! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nekem jó tapasztalataim voltak/vannak a vásárlóval!Korrektül utalt,gyorsan nyélbeütöttük az üzletet!Köszönöm,ezúton is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vanyekantal (946) (Eladó)
Pozitív
2008.09.02. 12:12:56
398287112
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kár, hogy elsőre nem sikerült tőle független okok miatt, most azonban jó kapcs.tartással, gyors fizetéssel, megbízhatóan sikerült az adás-vételt lebonyolítani. Minden rendben és tökéletesen zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kár, hogy elsőre nem sikerült tőle független okok miatt, most azonban jó kapcs.tartással, gyors fizetéssel, megbízhatóan sikerült az adás-vételt lebonyolítani. Minden rendben és tökéletesen zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kár, hogy elsőre nem sikerült tőle független okok miatt, most azonban jó kapcs.tartással, gyors fizetéssel, megbízhatóan sikerült az adás-vételt lebonyolítani. Minden rendben és tökéletesen zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9532781.redkitty (501) (Eladó)
Pozitív
2008.08.28. 14:01:48
398449844
Pontos ,megbízható partner!Bátran ajánlom!++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9532781.redkitty (501) (Eladó)
Pozitív
2008.08.28. 14:01:01
400507994
Pontos, megbízható partner!Bátran ajánlom!++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, kedves, korrekt, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4876631.Bejja26_t (260) (Eladó)
Pozitív
2008.08.24. 11:26:00
418947402
Nagyon szimpatikus,kedves vevő. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, pontos vevő. Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást! :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos vevő. Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást! :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az fizetés illetve a kommunikáció kicsit "zötyögött", de aztán létrejött az üzlet. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5895043.arthur03 (1533) (Eladó)
Pozitív
2008.08.20. 21:29:01
405401595
Nagyon kedves, gyors, kapcsolattartó partner. Mindenkinek szívből ajánlom. Visszavárlak!! Csak +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato, korrekt vasarlo ! Mindenkinek csak ajanlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható, pontos partner, köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomag uton van , kedves megbízható vásárló , csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, nagyon kedves, szuper Vevő! Csak ajánlani tudom! Köszi a vásárlást! Remélem még találkozunk!! :) Sok-sok +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mennyei33 (1499) (Eladó)
Pozitív
2008.08.08. 12:01:02
402417350
Minden rendben volt, gyors fizetés. Köszönöm szépen. Ajánlom tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a pénz megjött,a terméket ma simán a kérésednek megfelelően feladtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké, korrekt partner. ++++++++++köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, gyors és rugalmas Tesz-Vesz-es! :) Köszönöm a vásárlást! :) Csak POZITÍV!! :)))))Szívesen ajánlom másoknak is! :) +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, gyors és rugalmas Tesz-Vesz-es! :) Köszönöm a vásárlást! :) Csak POZITÍV!! :)))))Szívesen ajánlom másoknak is! :) +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, gyors és rugalmas Tesz-Vesz-es! :) Köszönöm a vásárlást! :) Csak POZITÍV!! :)))))Szívesen ajánlom másoknak is! :) +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, gyors és rugalmas Tesz-Vesz-es! :) Köszönöm a vásárlást! :) Csak POZITÍV!! :)))))Szívesen ajánlom másoknak is! :) +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mennyei33 (1499) (Eladó)
Pozitív
2008.08.07. 11:41:14
403017700
Minden rendben volt, gyors fizetés. Köszönöm szépen. Ajánlom tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható és együtt működő partner. Minden rendben ment. Ajánlom másoknak
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, szívből ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
¸.?´?)¸.?´?) * *KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST.GYORS, PONTOS PARTNER. MINDEN RENDBEN MENT.ABSZOLÚT POZITÍV.*¸.?´?)¸.?´?)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom!! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom!! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus,megbízható vevő.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, pontos, jó kapcsolattartó vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható vásárló. Minden rendben zajlott.Szívesen ajánlom !! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
