10880799.dedike3 (13) 67.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom, korrekt teszveszes! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igazán sajnálom, de így nem lehet kivitelezni személyes találkozót. 12 percet vártam Rád 8emiatt késtem máshonnan), hívtalak telefonon is, otthon hagytad... ne haragudj.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nekem jó tapasztalataim voltak/vannak a vásárlóval!Korrektül utalt,gyorsan nyélbeütöttük az üzletet!Köszönöm,ezúton is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vanyekantal (946) (Eladó)
Pozitív
2008.09.02. 12:12:56
398287112
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kár, hogy elsőre nem sikerült tőle független okok miatt, most azonban jó kapcs.tartással, gyors fizetéssel, megbízhatóan sikerült az adás-vételt lebonyolítani. Minden rendben és tökéletesen zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kár, hogy elsőre nem sikerült tőle független okok miatt, most azonban jó kapcs.tartással, gyors fizetéssel, megbízhatóan sikerült az adás-vételt lebonyolítani. Minden rendben és tökéletesen zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kár, hogy elsőre nem sikerült tőle független okok miatt, most azonban jó kapcs.tartással, gyors fizetéssel, megbízhatóan sikerült az adás-vételt lebonyolítani. Minden rendben és tökéletesen zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9532781.redkitty (501) (Eladó)
Pozitív
2008.08.28. 14:01:48
398449844
Pontos ,megbízható partner!Bátran ajánlom!++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9532781.redkitty (501) (Eladó)
Pozitív
2008.08.28. 14:01:01
400507994
Pontos, megbízható partner!Bátran ajánlom!++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, kedves, korrekt, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Erzsebet55 (234) (Eladó)
Negatív
2008.08.27. 09:39:36
402738254
Egyáltalán nem ajánlok senkinek ilyen vevőt. 1 forintért nyert el egy blúzt, de nem képes eljönni érte. Egyszer fölhívott, néhányszor írt, de nem tudtam átadni neki az ingyen árut. Már rég újra meghirdethettem volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4876631.Bejja26_t (260) (Eladó)
Pozitív
2008.08.24. 11:26:00
418947402
Nagyon szimpatikus,kedves vevő. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Azt hiszem, elég türelmes voltam. 3 hetet vártam hiába, de egyetlen e-mailt sem kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos vevő. Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást! :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos vevő. Minden rendben ment. Köszönöm a vásárlást! :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az fizetés illetve a kommunikáció kicsit "zötyögött", de aztán létrejött az üzlet. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szandra16 (3624) (Eladó)
Negatív
2008.08.22. 13:20:02
401832230
Egy hónap eltelt. Sajnálom. Fürdőruhát nem télen szokás hordani. Legalább méltatnád arra az embert, hogy reagálsz a leveleire.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5895043.arthur03 (1533) (Eladó)
Pozitív
2008.08.20. 21:29:01
405401595
Nagyon kedves, gyors, kapcsolattartó partner. Mindenkinek szívből ajánlom. Visszavárlak!! Csak +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
8874356.hszmargit (461) (Eladó)
Negatív
2008.08.20. 17:06:41
407209004
Azt hiszem 19 nap elegendő volt,hogy utald a termék árát!Kétszer is küldtem fizetési emlékeztetőt egyikre sem reagált!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Többszöri igéret ellenére sem érkezett meg a vételár.Utolsói igéret megkeresésemre 12-én volt. Sajnálom de nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizhato, korrekt vasarlo ! Mindenkinek csak ajanlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kénytelen vagyok negatívval értékelni a vevőt!Email és fizetési emlékeztető után sem válaszol,nem utalt,nem várok tovább! Legalább válaszolna.......,a pénzre tudtam volna várni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stipistopi2 (263) (Eladó)
Negatív
2008.08.14. 19:50:02
403050300
Többszöri megkeresésemre sem válaszolt.A fizetési felszólításra elkérte a szlaszámomat,de utalás a mai napig nem történt.Sajnálom,a jutalékvisszatérítés miatt kénytelen vagyok negatívot adni. Megbízhatatlan, felelőtlen partner!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, megbízható, pontos partner, köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött össze az üzlet, nem küldte a pénzt. Sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kispetra06 (789) (Eladó)
Negatív
2008.08.14. 15:38:24
387155520
Sajnálom, de nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A csomag uton van , kedves megbízható vásárló , csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2,5 hét után sem kaptam meg az áru ellenértékét. Több emailre és a fiz.felszólításra sem regált. Tovább nem várok. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors, nagyon kedves, szuper Vevő! Csak ajánlani tudom! Köszi a vásárlást! Remélem még találkozunk!! :) Sok-sok +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő licitált 2000ft-ért a megbeszélt időpontban nem jött az áruért, erre ő ír negát!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem értem, mért reklamálsz? Háromszor beszéltünk telefonon. Az aukciót 1200-ért nyerted ( alul látható) annyiért természetesen viheted. Bocs, hogy nem adom 3 ft-ért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mennyei33 (1499) (Eladó)
Pozitív
2008.08.08. 12:01:02
402417350
Minden rendben volt, gyors fizetés. Köszönöm szépen. Ajánlom tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a pénz megjött,a terméket ma simán a kérésednek megfelelően feladtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden oké, korrekt partner. ++++++++++köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, gyors és rugalmas Tesz-Vesz-es! :) Köszönöm a vásárlást! :) Csak POZITÍV!! :)))))Szívesen ajánlom másoknak is! :) +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, gyors és rugalmas Tesz-Vesz-es! :) Köszönöm a vásárlást! :) Csak POZITÍV!! :)))))Szívesen ajánlom másoknak is! :) +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, gyors és rugalmas Tesz-Vesz-es! :) Köszönöm a vásárlást! :) Csak POZITÍV!! :)))))Szívesen ajánlom másoknak is! :) +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, gyors és rugalmas Tesz-Vesz-es! :) Köszönöm a vásárlást! :) Csak POZITÍV!! :)))))Szívesen ajánlom másoknak is! :) +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mennyei33 (1499) (Eladó)
Pozitív
2008.08.07. 11:41:14
403017700
Minden rendben volt, gyors fizetés. Köszönöm szépen. Ajánlom tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható és együtt működő partner. Minden rendben ment. Ajánlom másoknak
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, szívből ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
¸.?´?)¸.?´?) * *KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST.GYORS, PONTOS PARTNER. MINDEN RENDBEN MENT.ABSZOLÚT POZITÍV.*¸.?´?)¸.?´?)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom!! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom!! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimpatikus,megbízható vevő.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, pontos, jó kapcsolattartó vevő, mindenkinek csak ajánlani tudom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható vásárló. Minden rendben zajlott.Szívesen ajánlom !! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
