fabter (10) 91.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Csak ajánlani tudom mindenkinek a vásárlót, minden rendben volt a taranzakció alatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, segítőkész vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.poulette_a (558) (Eladó)
Pozitív
2009.01.20. 23:12:30
117504061
Nagyon szimpatikus, rugalmas, korrekt vevő, csak ajánlani tudom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Gyors, pontos, megbízható vevő! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
52023.norka78_a (311) (Eladó)
Pozitív
2008.08.22. 11:59:47
73139987
Gyors, pontos, megbízható! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
52023.norka78_a (311) (Eladó)
Pozitív
2008.08.22. 11:59:46
73140077
Gyors, pontos, megbízható! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
baltazar69_a (1570) (Eladó)
Pozitív
2008.06.25. 16:27:23
74358701
GYors jelentkezés,gyors lebonyolítás!Köszönöm a Vásárlást!Sok+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves vaterás,mindenkinek szívből ajánlom!Nagyon pozitív,MINT EMBER ÉS MINT VATERÁS!!!++++++KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST,REMÉLLEM MIELŐBB VISSZATÉR HOZZÁM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves vaterás,mindenkinek szívből ajánlom!Nagyon pozitív,MINT EMBER ÉS MINT VATERÁS!!!++++++KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST,REMÉLLEM MIELŐBB VISSZATÉR HOZZÁM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon kedves vaterás,mindenkinek szívből ajánlom!Nagyon pozitív,MINT EMBER ÉS MINT VATERÁS!!!++++++KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST,REMÉLLEM MIELŐBB VISSZATÉR HOZZÁM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nondracositmihidux (4194) (Eladó)
Pozitív
2008.06.18. 11:33:17
71658999
Köszönöm a vásárlást, korrekt partner! Másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel rendben lezajlott, ebbe belekötni valóban nem tudok, de legközelebb az esetleges problémákat célravezetőbbnek látom a partnerrel tisztázni - amennyiben azok egyáltalán valós alappal bírnak...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilagyililla (255) (Eladó)
Pozitív
2008.06.05. 06:40:41
70088069
Megbízható, korrekt vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható Vásárló. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
