fabter (10) 91.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Csak ajánlani tudom mindenkinek a vásárlót, minden rendben volt a taranzakció alatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, segítőkész vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Személy szerint remélem többet nem futunk egymásba, a negatív értékelésem oka nem az, hogy nem hajlandó utalni, csak postai csekket küldeni, hanem az a mondata miszerint el akarsz adni vagy nem, mert ő csak így küldi a pénzt... Hát azért álljon már meg a menet, nehogy már ő szabja meg a 9 értékelésével, hogy én , hogyan fogadom el az átvételt... Hangnemben, magas lóról beszél, nagyon negatív.... tiltólistára is tettem...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vavő rugalmatlan, bár valószínű ő is ezt fogja rólam mjndani, ill kissé minősíthetetlen a hangneme, azt hiszi majd az eladó fog neki rohangálni....poulette_a (558) (Eladó)
Pozitív
2009.01.20. 23:12:30
117504061
Nagyon szimpatikus, rugalmas, korrekt vevő, csak ajánlani tudom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Gyors, pontos, megbízható vevő! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
52023.norka78_a (311) (Eladó)
Pozitív
2008.08.22. 11:59:47
73139987
Gyors, pontos, megbízható! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
52023.norka78_a (311) (Eladó)
Pozitív
2008.08.22. 11:59:46
73140077
Gyors, pontos, megbízható! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
baltazar69_a (1570) (Eladó)
Pozitív
2008.06.25. 16:27:23
74358701
GYors jelentkezés,gyors lebonyolítás!Köszönöm a Vásárlást!Sok+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves vaterás,mindenkinek szívből ajánlom!Nagyon pozitív,MINT EMBER ÉS MINT VATERÁS!!!++++++KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST,REMÉLLEM MIELŐBB VISSZATÉR HOZZÁM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves vaterás,mindenkinek szívből ajánlom!Nagyon pozitív,MINT EMBER ÉS MINT VATERÁS!!!++++++KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST,REMÉLLEM MIELŐBB VISSZATÉR HOZZÁM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon kedves vaterás,mindenkinek szívből ajánlom!Nagyon pozitív,MINT EMBER ÉS MINT VATERÁS!!!++++++KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST,REMÉLLEM MIELŐBB VISSZATÉR HOZZÁM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nondracositmihidux (4194) (Eladó)
Pozitív
2008.06.18. 11:33:17
71658999
Köszönöm a vásárlást, korrekt partner! Másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel rendben lezajlott, ebbe belekötni valóban nem tudok, de legközelebb az esetleges problémákat célravezetőbbnek látom a partnerrel tisztázni - amennyiben azok egyáltalán valós alappal bírnak...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilagyililla (255) (Eladó)
Pozitív
2008.06.05. 06:40:41
70088069
Megbízható, korrekt vásárló. Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
378025.BRIDZSITT30 (302) (Eladó)
Semleges
2008.06.03. 08:08:47
69929641
AZ ADÁS-VÉTEL NEM JÖTT LÉTRE,MERT A VÁSÁRLÓNAK NEM TETSZETT AZ ÁRU.MEGBESZÉLTÜK ,ÉS VISSZA KÜLDTEM AZ ÁRÁT.KORREKT,MEGBÍZHATÓ PARTNER!CSAK AJÁNLANI TUDOM!
Másik fél: Köszönöm, valóban visszakaptam a termék árát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, megbízható Vásárló. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
