picuri2001 (11) 82.35% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
klaubaby82 (358) (Eladó)
Pozitív
2010.10.05. 10:28:54
1213573646
Köszönöm a vásárlást, minden rendben ment!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7816839.mano_79 (247) (Eladó)
Pozitív
2009.07.20. 19:08:49
671373487
gyors, megbízható vevő! minden a legnagyobb rendben zajlott!csak ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csupa++++.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szisza0807 (1064) (Eladó)
Pozitív
2008.11.06. 14:03:53
461233756
Kedves, megbízható tesz-veszes, ajánlom bárkinek! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pontos,korrekt vevő ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen!A csomag szerencséssen megérkezett!Az áru hibátlan!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csak ajánlani tudom! :)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.borsomegaheja (7701) (Eladó)
Pozitív
2008.06.16. 15:47:48
379961511
Korrekt,gyors vevő,köszönöm és ajánlom.A csomag úton.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, pontos. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7256127.mpercze (433) (Eladó)
Pozitív
2008.02.29. 16:04:52
312841439
Gyors, megbízható partner és jó kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, gyors vevő, bizalommal ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Természetesen P+O+Z+I+T+Í+V!!!!!!:-) Teljes szívemből ajánlom mindenkinek, mert remek üzleti partner, extra gyors, nagyon kedves és kiváló kapcsolattartó.:-) Senki sem fog benne csalódni.:-) Köszönöm szépen a vásárlást.:-) +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors és pontos vevő!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
