picuri2001 (11) 82.35% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
klaubaby82 (358) (Eladó)
Pozitív
2010.10.05. 10:28:54
1213573646
Köszönöm a vásárlást, minden rendben ment!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem vette át aterméket.
Másik fél: Ez nagyon érdekes, mert a licit lejáratának napján átvettem a telefont és remekül működik a mai napig.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7816839.mano_79 (247) (Eladó)
Pozitív
2009.07.20. 19:08:49
671373487
gyors, megbízható vevő! minden a legnagyobb rendben zajlott!csak ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csupa++++.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szisza0807 (1064) (Eladó)
Pozitív
2008.11.06. 14:03:53
461233756
Kedves, megbízható tesz-veszes, ajánlom bárkinek! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pontos,korrekt vevő ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen!A csomag szerencséssen megérkezett!Az áru hibátlan!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:30701875 (364) (Eladó)
Negatív
2008.07.03. 16:52:28
382054734
-Elmondása szerint tévesen licitált...Negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csak ajánlani tudom! :)))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.borsomegaheja (7701) (Eladó)
Pozitív
2008.06.16. 15:47:48
379961511
Korrekt,gyors vevő,köszönöm és ajánlom.A csomag úton.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, pontos. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7256127.mpercze (433) (Eladó)
Pozitív
2008.02.29. 16:04:52
312841439
Gyors, megbízható partner és jó kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, gyors vevő, bizalommal ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos licitet nem törölök!És a méretek végig ki voltak írva!
Másik fél: Legközelebb nagyobb betűkkel tüntesd fel ha licitet nem törölsz, mert én sajna nem találtam ilyen kiírást, gondolatolvasó meg nem vagyok.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Természetesen P+O+Z+I+T+Í+V!!!!!!:-) Teljes szívemből ajánlom mindenkinek, mert remek üzleti partner, extra gyors, nagyon kedves és kiváló kapcsolattartó.:-) Senki sem fog benne csalódni.:-) Köszönöm szépen a vásárlást.:-) +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.laura-noemi (159) (Eladó)
Semleges
2008.01.02. 21:13:24
289486815
Tévedésből 2x listázta a rendszer az aukciót. Szemfüles módjára rögtön kiszúrta és adott egy negát. Soha jobb időtöltést!No Comment....
Másik fél: Ne hari, de tévedésből nem listáz a rendszer, főleg úgy hogy az egyik XL-esnek a másik S-esnek van feltüntetve.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors és pontos vevő!! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
