kiko06 (756) 99.74% felhasználó összefoglaló oldala

99.74% pozitív visszajelzés
(758 Felhasználó adta)
99.74% pozitív visszajelzés
(758 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 758 799 adásvétel
Semleges: 14 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 774 815 adásvétel
Az eladóként kapott 594 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Nyíregyháza
Regisztráció dátuma: 2009.08.26.
Utolsó belépés: 2021.04.14. 09:40
Inaktív!
31 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Marcs051 (338) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2018.07.02. 06:00:26

Termékkód

2620135997

Más úton már értékesítették.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Tibor011 (8) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2016.06.25. 08:53:27

Termékkód

2264980754

SEMMI KÜLÖNLEGES NEM TÖRTÉNT! AZ ELADÓ ÉLT AZZAL A JOGÁVAL, HOGY 2 HÉTTEL ELŐRE HOZTA A LICIT LEZÁRÁSÁT, EGY-KÉT ÓRA MARADT A BEFEJEZÉSIG. EZÁLTAL ÉN MEG ÉLTEM A RENDSZER ÁLTAL FELAJÁNLOTT LICITTŐL VALÓ ELÁLLÁSI JOGOMMAL. EZZEL ÉN ÚGY GONDOLOM, HOGY SEMMI INKORREKTSÉGET NEM KÖVETTEM EL JOBBAN MINT AZ ELADÓ! AZ ÉN DÖNTÉSEMNEK AZ OKA AZ MEG ÚGY GONDOLOM, HOGY ANNYIRA MAGÁN JELLEGŰ, HOGY NEM TARTOZIK IDE. ÜDV!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Kmann821 (16) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.12.06. 08:54:06

Termékkód

2151163907

A tranzakció sikeresen megtörtént

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kellergirl20 (29) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.10.18. 15:24:00

Termékkód

2129446133

ajánlom mindenkinek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Jooann_a (66) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.08.18. 08:38:54

Termékkód

1943942165

Kissé nehézkes volt a kommunikáció az eladó részéről... A termék végül rendben megérkezett.
Másik fél: Nagyon rosszindulatú vevővel találkoztam,aki nem értette meg azt hogy én beteg voltam, és betegen nem ülök a gép elött egész nap.Minden kérdésére válszoltam ,és gyönyörű papucsot postáztam neki!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

KICSIPATOH (266) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.19. 22:27:21

Termékkód

1546637912

MINDEN RENDBEN VOLT!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

barnamesi (11) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.10. 13:32:43

Termékkód

1551479891

egeszseggel fogom viselni:P
Másik fél: Nem tudom miért adtál nekem semlegest,mikor semmi probléma nem volt.Az hogy a Posta lassú az nem az én hibám!!!légy szíves ha lehet vond vissza az értékelésed,és a Postának adj semlegest!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Fencike63 (82) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.02. 20:03:35

Termékkód

1525104686

minden rendben volt

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

869155.samu888 (-1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.20. 13:05:42

Termékkód

1436822913

a tranzakció nem jött létre mert nekem nem ugy jött össze az anyagiak ahogy terveztem és körübelül 2 hetet kellet volna várnia az eladónak és nem várt addig és ezért nem jött létre a tranzakció de már nem is érdekel adja el akinek akarja azt a cipőt.
Másik fél: Te mit hazudozol itt ne haragudj??Január 23.óta várok az utalásodra!!Ma febr 21 van!!!!Mond azt hogy nem volt pénzed,de ne engem járass le!!!A cipő még mindig nálam van ,és nem is hirdettem mivel te azt ígérted hogy 10.én utalsz!!Leveled"hello akkor majd febr 10 én tudom utalni a pénzt napra pontosan bocs a kellemetlenségért"Ma 21.e van és még mindig nem hirdettem a cipőt,akkor ki nem várt a másikra??Én 1 hónapot!!!!!Még nekem adsz semlegest???Szégyeld magad!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

rucimaci_v (5) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.07.28. 12:30:10

Termékkód

173545754

A képek a termékről hiányosak voltak,a hibákat nem fényképezte le pl.a cipő hátulja teljesen le van kopva,a cipő foltos amit mosással sem lehet eltüntetni.A termék minősége és az ár nem volt arányban.
Másik fél: Ez nem fedi a valóságot amit írsz a cipő állapotáról,nem új cipőt vettél,persze hogy minimálisan kopott,de a képeken is látható, hogy tiszta és nem foltos a cipő!!!!!!!!Vissza veszem ha gondolod,más biztos örül majd neki,nem úgy mint te.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ignacbp (252) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.08. 13:09:51

Termékkód

166950457

Hisztis vaterás, nem foglalkozom többet az üggyel. Negatívot azért nem adok, mert nem a szokásom, bár én azt kaptam. Ennyi.
Másik fél: Te azért kaptál negatívot, mert lelicitáltál egy cipőt 2 hónapja, amit aztán nem vettél meg. Én vagyok a hisztis, inkább türelmesnek mondanám magam mert eddig vártam, és még ennek ellenére nekem adsz semlegest???? történet: 3.31.én licitált a termékemre ,én folyamatosan írtam a leveleket neki kb 20-t hogy kéred e a cipőt stb,de semmi érdemleges választ nem kaptam.Hívtam telefonon kinyomja!Talán 4szer válaszolt vissza ,fényképet kért rólam:)))mert ő csak akkor veszi meg a cipőt ha küldök magamról fotót.Nem értem :))ha veszel vmit a boltba pl kenyeret, a péknek a fotója nélkül meg se veszed?:)) . Most azt írta ha én negatívot adok neki, ő is visszaadja:)itt is van:)csak semleges!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bumbi69 (221) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.28. 14:41:20

Termékkód

167149620

Az én hibámból nem jött létre a tranzakció, mivel új terméket szerettem volna vásárolni, de "elnéztem", és a használtra licitáltam. Az eladót kártalanítottam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1033052.aronka5_a (31) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.07. 13:24:17

Termékkód

166484761

Lestrapáltabb mint a képen vagy a termékleírásban meg van adva. Egyszóval kopott, talpnál újraragasztva, 2 helyen pedig várhatoan pár héten belül szétválik a talpa.Csalódott vagyok.Ezért nem adhatok pozitívat. De időben megérkezett, ami pozitív.
Másik fél: Ne haragudj de amit írsz az nem fedi a valóságot!Én abban az állapotban küldtem el a cipőt, amilyen állapotban a képen szerepelt! Nem kopott, nem újraragasztott, nem válik ,nem tudom miért találsz ki ilyet dolgokat , és ami a legdühítőbb , és amiért én is semlegest adok neked,az az hogy írhattál volna egy emailt,vagy felhívtál volna, hogy bocsi de nem tetszik a cipő és én visszaveszem:)Nem semlegest adok azért mert nem tetszik az árú..Ilyen van,, de van telefon és email is!!!!Szólsz és visszaveszem,ha nem felel meg neked a cipő:))

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

raffaela_a (87) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.02.25. 07:50:18

Termékkód

162210137

A cipőt megkaptam ugyan, de az orra le van válva, amit az eladó nem közölt. Ha ezt tudom nem vettem volna meg a terméket. Egyébként pontos, jó kapcsolattartó, gyors.
Másik fél: Ne haragudj ha én ezt láttam volna el se küldöm.Nagyon minimális elválás lehetett.. ha én nem vettem észre.Visszaveszem ha gondolod!Miért nem szóltál,vagy hívtál fel??!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.