barnamesi (11) 92.31% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
gsmhomecenter (863) (Eladó)
Pozitív
2013.02.22. 18:59:38
1695391211
Korrekt , megbízható vaterás. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket gyorsan átvette,majd kérte annak visszavásárlását mivel nem felelt meg neki azonban csak a legelső levélre reagált,ezután még felkínáltam más időpontot amikre nem válaszolt,bízom benne hogy azért mert minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, megbízható, jó vevő. Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors korrekt ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
happystrapya (383) (Eladó)
Pozitív
2012.12.13. 10:20:31
1671169211
minden rendben volt, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
smile0627 (261) (Eladó)
Pozitív
2012.12.01. 22:02:55
1673648675
Végtelenül szimpatikus lány, köszönöm a vásárlást! Remélem még találkozunk :) Szeretettel ajánlom mindenkinek! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
december69 (1959) (Eladó)
Pozitív
2012.05.13. 10:59:40
1575676712
korrekt! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jegmadar39 (946) (Eladó)
Semleges
2012.04.21. 09:39:29
1550346182
A vételárat nem küldte,később már leveleimre sem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett. E-mailekre nem reagált, a megadott telefonszámon elérhetetlen. Annyi intelligencia nincs benne, hogy jelezze, meggondolta magát. Biztosan nagyon megerőltető lett volna egy olyat írni, hogy elnézést kérek, de mégsem szeretném a terméket. Többször belépett nick nevével a vaterára, így nem gondolnám, hogy nem volt net közelben. Abszolút negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pontos megbízható!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
deneseva57 (62) (Eladó)
Pozitív
2012.03.02. 14:41:48
1545349682
Kedves,korrekt,gyors vásárló,szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó kommunikáció, pontos utalás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vintageboots (367) (Eladó)
Pozitív
2009.01.27. 20:23:00
122314530
minden rendben ment, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
