antikhome1 (191) 98.48% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
evacskanagy (365) (Vevő)
Semleges
2010.07.29. 17:07:04
163041459
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.evacskanagy (365) (Vevő)
Semleges
2010.07.29. 17:06:42
163041544
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.586269.veryke (17) (Vevő)
Semleges
2010.01.08. 12:02:14
159212471
A körülmények játéka
Másik fél: Véletlenül visszajelöltem,hogy minden rendben,átvette.
Nem vette át,kihasználta a lehetőséget és egy ilyen kis furfangos mondatot írt!
Most örülhet!
Nem ajánlom,hogy üzletet kössenek vele!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit csalodtam! 10 nap volt mielott megkaptam a taskat! A kedves elado mondta, nem talalt megfelelo csomagolast!!!!!!!!!!!!!!!???????????
Másik fél: Mivel külföldi a kedves vevő,ezért megbocsátom a tévedését!
Elfelejtette megemlíteni,hogy ez a 10 nap csak 8 volt,amiben 2 hétvége és egy 4 napos ünnep volt!
Összesen 2 munkanapom volt a postázásra!
A vásárlási értesítőben benne van,hogy legfeljebb 3.napon postázok!
Miről beszélünk?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
873410.horika34 (16) (Vevő)
Semleges
2009.12.11. 08:47:10
157725591
az árú nem olyan volt mint a képen (sérült volt).
Másik fél: Az árú olyan mint a képen,inkább az volt a baj,hogy azt hitte a kedves vevő,hogy egy drágább,talán Moser üveg.
Az árából is kiderülhetett volna,hogy nem az.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék már elkekt. Nem okozott problémát, de lehet, hogy hasonló eset másnak fog!!!
Másik fél: A probléma inkább az,hogy vannak értetlen emberek!
Kértem azonnal a licit érkezése után,hogy értesítse a Vaterát és kérje a licit törlését még a lejárat előtt több mint egy héttel,mert a termék már nincs meg!
Valószínű,hogy egy pipával együtt lopták el tőlem,amire szintén jött licit,de az a licitáló korrektül járt el,megértette és töröltette!
Én szintén megtettem értékelésemet!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
