873410.horika34 (16) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Keresztes_Lászlóné (394) (Vevő)
Pozitív
2010.01.14. 10:09:24
160895890
Rendben. Nekem kedvező a tapasztalatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevonek anyagi nehezsegei tamadtak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevonek anyagi nehezsegei tamadtakAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre, 3 e-mailt is írtam de nem kaptam választ. Rosszat nem akartam adni ezért lett pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
artisimo (1089) (Eladó)
Semleges
2010.01.02. 21:07:25
157250691
Nem jött össze!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
"horika34" értékeléseit elnézve,az eladó vagy nem érti a Vatera szabályait,vagy nagyon bízik az 1Ft-os aukciókban, a többszöri kudarc, valamint semleges és negatív értékelések ellenére!Ha megnyertem az aukciót,akkor enyém az áru, vagy,ha mégsem adja oda,legalább a pozitív értékelés jár,hiszen az egy Ft jutaléka nem olyan eget verő összeg. Szerintem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméknek nem volt minimálára, én voltam az egyetlen licitáló, 1 ft-on maradt, azt éreztem annyiért nem szívesen adta volna oda, én meg nem vagyok egy erőszakos típus.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A terméknek nem volt minimálára, én voltam az egyetlen licitáló, 1 ft-on maradt, azt éreztem annyiért nem szívesen adta volna oda, én meg nem vagyok egy erőszakos típus.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nagyon korrekt mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hívtam, lemerült, nem hívott vissza, majd nem adta oda a megnyert áron a terméket, és több email-emre sem válaszolt, de legalább adott nekem egy semleges értékelést.. ez legalább négy olyan hiba, amire jogos szokott lenni a negatív értékelés
Másik fél: de válaszoltam. nem tudtam hivni mert nem volt számom küldtem e mailt ,hogy hivjon de nem hivott nem tehetek róla. Horvath.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
antikhome1 (191) (Eladó)
Semleges
2009.12.11. 10:20:00
157725591
A termék olyan mint a képen és leütés előtt kérdezni is lehet! Inkább az lehetett a baj,hogy nem egy antik drága üvegre bukkant a kedves vevő,hanem mint az árból is látszik egy átlagos vázára,ami nem egy Moser üveg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vaterás mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Antirezes (1633) (Eladó)
Pozitív
2009.12.09. 13:27:43
156614501
Korrekt,pontos Partner:AJÁNLOM!!!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1116635.sexhouse69 (97) (Eladó)
Semleges
2009.12.01. 14:53:43
156301406
Ajánlom mindenkinek! Azért korrekt volt.
Másik fél: korrekt eladó.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
masteraudio_a (1264) (Vevő)
Pozitív
2009.11.13. 10:56:42
155914337
Pontos, megbízható partner, mindeniknek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt vevő,minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Meghiúsult tranzakció után eladóként legfeljebb semlegest adhatok - Vatera szabályzat!
Másik fél: sajnálom nem tudtam róla a fiam intézte és nekem nem is szólt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek alapján történt, a termék a leírtaknak maximálisan megfelelt, bátran ajánlom, nagyon korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiskakaoscsiga (1325) (Eladó)
Pozitív
2009.08.31. 08:29:14
151960062
Megbízható, gyors, remek vásárló! Szívesen ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1034186.3xFilmProduction (160) (Eladó)
Pozitív
2009.08.05. 22:09:23
151193051
Korrekt partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment...köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem értem miért nem tudom el érni önt
Másik fél: mert nem is akarsz.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
valami közbe jött neked?
Másik fél: nem értem??
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő figyelmetlen volt.......................
Másik fél: nem értem miért irta ezt hiszen az adá-vétel rendben volt most is használjuk a grillsütőt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
