Timbaba83 (10) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
elég hosszadalmas volt még hozzám került a kabát,se mailra se telefonra nem válaszolt.sajnos a feljelentés megemlítésére jött csak meg a kabát.több hozzá fűzni valóm nincs!mindenki vonja le a konzekvenciát a partnerről!(lehet hogy túl korrekt volt az értékelésem!)
Másik fél: Kedves Vásárló!
Ennyire modortalan emberrel még sosem találkoztam,engem fel nem hívott sosem,mert a telefonokra szoktam válaszolni,és még csak e-mailt sem kaptam,mert azokra is szoktam válaszolni,egyébként a leütés után elég töürelmes voltam míg eszedbe jutott,hogy talán vásároltál valamit!Ha tudnál értelmesen olvasni,megnézhetted volna eddigi visszajelzéseimet!Legközelebb a fenyegetés helyett,ami egyébként teljesen alaptalan volt,ezt én is megtehettem volna,legyél kommunikatívabb,bárlehet,hogy ez tanyán nem divat!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
