Timbaba83 (10) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Kedves gyors vaterás.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elég hosszadalmas volt még hozzám került a kabát,se mailra se telefonra nem válaszolt.sajnos a feljelentés megemlítésére jött csak meg a kabát.több hozzá fűzni valóm nincs!mindenki vonja le a konzekvenciát a partnerről!(lehet hogy túl korrekt volt az értékelésem!)
Másik fél: Kedves Vásárló!
Ennyire modortalan emberrel még sosem találkoztam,engem fel nem hívott sosem,mert a telefonokra szoktam válaszolni,és még csak e-mailt sem kaptam,mert azokra is szoktam válaszolni,egyébként a leütés után elég töürelmes voltam míg eszedbe jutott,hogy talán vásároltál valamit!Ha tudnál értelmesen olvasni,megnézhetted volna eddigi visszajelzéseimet!Legközelebb a fenyegetés helyett,ami egyébként teljesen alaptalan volt,ezt én is megtehettem volna,legyél kommunikatívabb,bárlehet,hogy ez tanyán nem divat!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
renatodesign (667) (Eladó)
Pozitív
2010.08.09. 06:35:49
174678806
Minden rendben lezajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
renatodesign (667) (Eladó)
Pozitív
2010.08.09. 06:35:35
173083789
Minden rendben lezajlott, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, jó kapcsolattartó. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen!!! Gyors, pontos vaterás!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors eladó! Ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük a pólókat.Megbizható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1480242.lamantin73 (9) (Vevő)
Pozitív
2010.06.10. 14:55:59
171627354
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbízható vevő! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
