krisrolex (405) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 1 | 405 | 506 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 34 | 37 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 1 | 439 | 543 adásvétel |
| Az eladóként kapott 326 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
oszkolo12 (203) (Vevő)
Semleges
2016.11.22. 00:41:35
2365664309
Az adásvétel elmaradt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
woodstock052 (1) (Vevő)
Semleges
2016.06.08. 19:15:22
2260076045
A tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rejtett(1) (Vevő)
Semleges
2015.12.19. 15:23:34
2168495093
Nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
értékelésem pozítiv de a vatera nem engedi igy sajnos semleges az én hibám másik oldalon kelt el a termék ée nem szoltam időben elnézést
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
értékelésem pozítiv de a vatera nem engedi igy sajnos semleges az én hibám másik oldalon kelt el a termék ée nem szoltam időben elnézést
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
HalfLife22 (477) (Eladó)
Semleges
2015.06.26. 23:13:35
2082501878
Csakis az én hibámból nem jött létre az adásvétel, a kedves vevő megtekintette, de elállt az adásvételtől. Remélem egyszer siksres üzletet köthetünk. Ettől függetlenül nagyon ajánlom őt mindenkinek, korrekt, megértő, segítőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó 22 cm-nek mérte az óra szijat a valóságban meg csak 19 cm. Az órához már nem gyártanak szemet, beszerezni se lehet, ezért csak szij cserével tudom megoldani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bekefimiklos (156) (Vevő)
Semleges
2014.08.01. 20:46:26
1924602416
nem megfelelő termék
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Manfred990 (268) (Vevő)
Semleges
2014.07.28. 16:03:44
1924606277
Megértő, korrekt, megbízható partner ! Ajánlom mindenkinek !!!!!
Másik fél: Gyors, korrekt, megbízható, ajánlom mindenkinek !!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtuk megoldani az adásvételt. Ennek ellenére ajánlom mindenkinek !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7052304.benjimaya (1) (Vevő)
Semleges
2014.06.08. 21:14:34
1903545482
Az adas-vetel nem jott letre mert sajnos az elado nem tartozkodott itthon es nem tudtam vele felvenni a kapcsolatot es idokozben en mar vettem agyat! De mindenkepp ajanlom mert nagyon korrektnek tartom! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
8249486.Kiskacsa10 (0) (Vevő)
Semleges
2014.05.23. 21:38:31
1885752998
Elmértem a helyet és az ágy nem fért volna be a szobába, ezért nem vettem át a terméket. A stílusomban nem tudom mi kifogásolni valót talált az eladó, szerintem normális hangnemben folytak a levélváltásaink, többször is bocsánatot kértem a hibámért. A feltöltés díjának megfizetését pedig azért nem tartottam jogosnak , mert az alattam licitálónak sem volt már érvényes a licitje,így ha nem én nyerem meg az ágyat hanem ő , akkor sem kerül eladásra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bandita0831 (10) (Vevő)
Semleges
2013.12.18. 21:21:15
1828230605
Óra mérete kicsinek bizonyult,az eladó megértő volt,ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TRUSTSECURITY16 (621) (Eladó)
Semleges
2013.12.06. 17:06:18
1824109424
A vásárló a termék megnyerése előtti üzenetváltásban kérte az egy hetes türelmi időt, visszavásárlási garanciát, ha a termék megtekintés után nem felel meg számára. Megtekintette a terméket, bevizsgáltatta, nem felelt meg neki, így visszavásároltam a terméket. Most vissza is töltöm a terméket módosítva a termékleírást. Ettől függetlenül ajánlom a vásárlót mindenkinek, megbízható partnert ismertem meg a személyében.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendes, megbízható, korrekt ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adásvétel Elnéztem a termék helyét azt hittem Budaőrsön lehet átvenni, de Farmoson volt ami nekem már nagyon messze lett volna!Semleges
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adás vételnél tévesen postázást is beállítottam én viszont nem tudtam ezt teljesíteni. Teljesen korrekt volt. Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Téves információk miatt az adásvétel meghiúsult.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kiskrtek11 (42) (Vevő)
Semleges
2013.06.26. 13:21:04
1758610619
Rajtunk kívülálló okok miatt nem jött létre a tranzakció. Az eladó ettől függetlenül korrektnek és barátságosnak tűnt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Semleges
2013.05.07. 06:31:11
1729367750
Sajnos az utalás későn történt meg, de értékelnem kell, így az adásvétel még folyamatban van. Kérem jelezze, ha megérkezett a termék, és módosítom az értékelésemet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az utalás csak most történt meg.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Semleges
2013.05.07. 06:30:49
1730847161
Sajnos az utalás későn történt meg, de értékelnem kell, így az adásvétel még folyamatban van. Kérem jelezze, ha megérkezett a termék, és módosítom az értékelésemet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az utalás csak most történt meg.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
topsikutya (9) (Eladó)
Semleges
2013.04.02. 10:15:28
1726944656
Túl rossz időjárás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Túl rossz időjárásAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos időben elhúzódott, ennyit nem állt módomban várni. Az eladó korrekt és udvarias, így meghíúsult üzlet után is bátran merem ajánlani mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a termék nem volt elérhető..., egyébként minden rendben ment volna...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben történt, ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Minden rendben voltAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jelentkezett a vevő a termékért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett a vevő a termékért!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ROBIAPU50 (217) (Vevő)
Semleges
2012.06.24. 17:27:24
1594546475
Sajnos az elfoglaltsága miatt 22 nap alatt nem tudtuk összehozni az adás-vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Borzascucu (2373) (Vevő)
Semleges
2012.01.18. 11:24:29
1513878278
Sajnos a gép meghibásodott az átvétel előtt. Az eladó ezt időben jelezte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlettől egy váratlan esemény miatt én álltam el. Korrekt, jó kapcsolattartó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az átvételnél volt gond,sem az eladó,sem én nem tehetünk róla.Kapcsolattartó,csak ajánlani tudom.++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AttilaPal (280) (Vevő)
Semleges
2011.03.16. 07:56:36
1440198550
Nem az eladó hibájából hiúsult meg az ADÁS-VÉTEL!
A vevő (én) nem figyelmesen olvastam, az egyébbként nem túl részletes leírást, melyből később derült ki hogy, a licitált holmi olyan funkciói nem működnek,-melyek pont lényege lenne a készüléknek, így elállok a vásárlástól! Bár a vételár nem sok, de a posta költséget, már nem éri meg a készülék! Az eladónak írtam, nem válaszolt, hívtam nem elérhető,-ÍGY ITT KÉREM HOGY EGYEZZÜNK MEG 1 DÖNTETLENBEN! (SEMLEGES)
Másik fél: A 400 Forint tényleg nem sok :) nem haragszom érte :). Sajnost külföldön voltam csak most jöttem haza nem volt net elérhetőségem. Én is többször hívtam a vevőt, de ezek szerint nem sikerült elérni egymást. FELHÍVOM MINDEN KEDVES VEVŐNEK A FIGYELMÉT, HOGY MINDÍG KIEMELEM AZT HA A TERMÉKEIMNEK VANNAK HIBÁI. EZT A TERMÉKET ÚJBÓL MEGHÍRDETTEM.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vilmos01_a (287) (Vevő)
Semleges
2011.03.16. 06:29:48
1441883023
A tv-t szerettem volna megvenni, mert egy ugyanilyen,de müködésképtelen tv-m van amit nagyon szerettem, de az eladó közölte, hogy a tv-t összetörte és ezt korábban az üzenetek rovatba beírta. Ekkor írtam neki, hogy a maradék alkatrész is érdekel, de választ már nem kaptam.Adásvétel sajnos nem történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mivel nem jött létre az eladás nem tudok pozitívat adni, de a vevő MAXIMÁLISAN POZITÍV ÉRTÉKELÉST KAP TŐLEM ÉN VOLTAM A HUNYÓ, de a vevő megértő és korrekt...++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: eladás közben más fórumon eladtam, de a vevő nagyon pozitívan állt hozzá megértő és korrekt +++++Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leírás nem volt teljes.
Felelőtlenségemnek és tapasztalatlanságomnak tudható be, hogy a leírtakból a gépet értékesebbnek hittem, mint ami. Későn néztem utána, korábban kellett volna.
Másik fél: A jelen eset miatt is (de főleg a korábbi, illetve a jövőbeni esetek miatt) felhívom mindenki figyelmét, hogy 1 hétre szoktam a termékeket feltölteni, éppen azért, mivel úgy gondolom 1 hét elegendő a tájékozódásra, illetve arra, hogy minden aktuális kérdést megbeszéljek bárkivel. Igyekszem minél pontosabb leírást, képeket készíteni a termékekről, de még így is sikerült néha elbeszélni egymás mellett. Remélem ezzel az üzenettel kevesebb ilyen esetem lesz. Üdv mindenkinek aki elolvassa.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel meg történt,de nem a gyári,hanem egy univerzális távirányítót kaptam hozzá.Ez pedig sehol nem volt fel tüntetve.Az eladó fel ajánlotta,hogy kűldjem vissza,és vissza adja a pénzt,de mivel nem egy drága termékről beszélünk,ellenben drága a posta kőltség nem éltem a lehetőséggel.Ezek fényében sajnálom,de csak semleges értékelést tudok készíteni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1371357.hiphopoutlet (149) (Eladó)
Semleges
2010.07.31. 11:17:03
174140728
Teljesen korrekt, türelmes, kapcsolattartó partner! A semleges csak a vatera miatt van,mivel nem jött létre az adásvétel (az én hibámból!)
Másik fél: Korrektek, felajánlottak mást helyette, csak nekem nem kellett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
