7052304.benjimaya (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
LucaPanna01 (720) (Eladó)
Pozitív
2014.07.16. 12:52:50
1897849988
Kedves, gyors vevő, szívből ajánlom Mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
giselle1972 (2776) (Eladó)
Pozitív
2014.07.04. 13:50:10
1893385979
Kedves,korrekt vásárló!Köszönöm!++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kincsesszigetek96 (382) (Eladó)
Negatív
2014.06.27. 15:19:37
1885467842
Egyetlen egy levelet sem kaptam tőle, nemhogy még többet...Én kerestem meg őt először az adásvétel lenbonyolítása végett, az általa már megadott negatív értékelés ellenére, hogy elégedetten távozhasson végül. De még az én megkeresésemre sem lett semmi az adásvételből. Sajnálom, hogy az adásvételt végül nem tudtuk lebonyolítani, de az így adott negatív értékelést abszolút nem értem, indokolatlannak és pofátlanságnak tartom......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
krisrolex (405) (Eladó)
Semleges
2014.06.02. 12:21:12
1903545482
A vevőnek sűrgősen kellett volna a termék, külföldi út miatt nem tudtam megoldani a termék átadását (pár napon belül), így a vevő másikat vett. Egyébként korrekt, ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtuk megoldani az adás-vételt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
- Villámáron leütötte a terméket, mert "nem tudta hogy kell kérdezni" a terméklapon - nem olvasta el a terméklapon szereplő információkat, azokra többször rákérdezett - nem hitte el, hogy a lépcsőházunk liftjébe befér a szekrény - a megbeszélt napon nem jött el az árut megtekinteni,"elfelejtette". Nem szólt ide, én hívtam fel. Még időt kért, mert nem tudta, hogy az ő liftjükbe befér-e. Azt ígérte, hogy este 8-ig visszaszól, de nem tette. Felhívtam, nem vette fel, SMS-ben mondta le a vételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lásd szöveges értékelésAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Massanyi26 (338) (Eladó)
Semleges
2014.04.10. 10:35:56
1874597408
A leütés után azonnal írtam a vevőnek, hogy nem én vagyok a tulajdonos, és milyen számon vegye fel vele a kapcsolatot, de állítólag nem kapta meg a levelemet. Nálam elküldtnek minősült. Sajnálom a történteket, még nem fordult elő ilyen eset.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem az én tulajdonom volt és a tulaj eladta, de nem értesített.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
micimacko801 (917) (Eladó)
Semleges
2014.04.04. 22:53:00
1861442162
Nem kérte a ruhát!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
laurinnyo (1292) (Eladó)
Pozitív
2013.12.19. 21:29:38
1833968642
Minden rendben ment! Gyors, pontos, megbízható,! Ajànlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
