reniren79 (1011) 99.8% felhasználó összefoglaló oldala

99.8% pozitív visszajelzés
(1013 Felhasználó adta)
99.8% pozitív visszajelzés
(1013 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1012 1426 adásvétel
Semleges: 22 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 1034 1450 adásvétel
Az eladóként kapott 937 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2009.05.01.
Utolsó belépés: 2024.05.03. 08:39
Inaktív!
54 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

IZSIKADO (132) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2017.12.04. 12:02:34

Termékkód

2547357566

Az eladót semmilyen módon nem tudtam elérni, többszöri keresésre sem, csak a vatera felszólítására válaszolt, ezután viszont gyorsan megküldte a terméket. A termékkel kapcsolatban nincs kifogásom, elfogadható választ adott miért nem értem el, de egy eladó nem teheti meg, hogy véletlenül ne lehessen kapcsolatba lépni vele.
Másik fél: A vevőtől NEM ÉRKEZETT semmilyen megkeresés, és a vaterától SEM felszólítás!! ""Vásároltam a vaterán Öntől egy rugdalózót. Az árát hétfőn utaltam, írtam e-mailt is. A mai napon kerestem telefonon, írtam sms-t. Mivel freemail-os e-mail címem van, tapasztaltam már, hogy nem minden üzenet megy át."" Szóval semmilyen levelet NEM KAPTAM ELŐTTE, mikor megkaptam ezt az emailt, felvettem vele a kapcsolatot, és postáztam a rugit,amivel elégedett. TÉnyleg nem értem, mi a gond!??

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

diana861 (32) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.07.23. 09:40:07

Termékkód

2092382732

A termék átvételének napján kórházba kerülte. 5 napig voltam bent, és nem tudtam tájékoztatni az eladót.
Másik fél: Teljesen megbízhatatlan, nem ajánlom!! Személyes átvételen nem jelent meg !!(majd kérdésemre annyit írt "elfelejtettem") Többször kerestem emailben, de hiába, válaszra sem méltatott!! Majd az utolsó felszólításomra annyit válaszolt,"sZIA, BANKBA DOLGOZOL?" - méghogy kórházba volt!!esze ágában se volt átvenni a terméket, ezt korrektül is megírhatta volna!!!!Teljesen szavahihetetlen, inkorrekt!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kerekesedit (90) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.05.24. 10:22:31

Termékkód

2071129487

UK5 nek volt hirdetve de egyel kisebb volt a megérkezett. Irtam neki de nem válaszolt rá. A termék a méretproblémán kívul tökéletes lenne.
Másik fél: Sajnálom, h kicsi lett. A fényképen egyértelműen látszik a belső talphossz.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

marcsihun (1834) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.03.12. 16:36:55

Termékkód

2022299636

Problémás kekeckedő vásárló csak erős idegzetűeknek ajánlom olyan szállítási móddal kérte amivel nem szállítok hetek alatt sikerült fizetnie az árat-450 ft- a termékleírásban szerepelt hogy játszós a naci erre kopott bolyhosnak titulálja ugye nem bolti állapotú játszós nacit vártál 450 ft-ért? Summa summarum: mazochisták bátran üzleteljenek vele a többiék kerüljék !
Másik fél: az eladó nem ép elméjű!azt írta hogy néhány flitter hiányzik a leggingsről! Ehhez képest szakadt, bolyhos, kopott volt, és a dereka gumija is szét volt málva!!! Ez inkább szemétrevaló, mint eladásra!! Sajnálom h nem negatívot adtam,nálam TILTÓLISTÁS!!!Így átverni vkit szerinte tisztességes??,

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

nikkki82 (1799) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.06.01. 10:45:14

Termékkód

1881531479

Mivel már vásárolt nálam csak azért nem értékelem negatívan.Viszont ezúttal csakis olyan a tapasztalatom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nikkki82 (1799) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.06.01. 10:44:48

Termékkód

1881508925

Mivel már vásárolt nálam csak azért nem értékelem negatívan.Viszont ezúttal csakis olyan a tapasztalatom.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szememfenye63 (3033) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.11.29. 12:28:06

Termékkód

1823326886

Sajnálom nem várok tovább a két hét bőven lejárt,utalás nem érkezett,értékelnem kell!
Másik fél: Szerettem volna megvenni a megnyert terméket, egyből nem tudtam utalni, mert folyamatban volt a többi aukcikója, de sajna nem nyertem meg, és mivel az eladó emlékeztető emailt vagy érdeklődő emailt sem küldött, csak értékelt, ezért az utalás elmaradt. A megnyert termékre persze igényt tartanék...szeretném megvenni ha lehetséges...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló eltűnt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Bebibarany (74) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.11.05. 12:49:26

Termékkód

1819824365

Minden rendben volt, a vásárlónak megtekintés után nem felelt a termék. A kommunikáció rendben zajlott. Gyorsan felvette a kapcsolatot, és a fizetés is tökéletesen rendben ment. Csak azért vagyok kénytelen semleges értékelést adni, mert ténylegesen nem jött létre az adásvétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vfejes (248) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.09.10. 22:37:53

Termékkód

1797448763

Korrekt volt, mert törlést kért, viszont 10 perccel az aukció vége előtt. Egyelőre a változtatások után nem találom a második lehetőség gombot, így azt hiszem, kiszúrt velem.. kicsit nehezebb lesz egy ilyen együttest licittel pont a csúcs vásárlási szezon után eladnom... Nem adok negatívat, mert nem szoktam szórni, csak azért semleges
Másik fél: Tetszett a szett, de nagyon felszökött az ára. Ezért kértem licittörlést. Jó lett volna, ha írtál volna egy emailt, hogy kérem-e, mert ilyen esetben mindig megveszem a terméket.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

konczreni_t (91) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.02.18. 14:00:33

Termékkód

1709071022

Sajnos,a termék nem gyönyörü,hanem kinyult,széthordott és bolyhos,ilyen rossz vásárt még nem csináltam soha
Másik fél: A leírásban szerepelt: "SOKAT HASZNÁLTUK, IMÁDTUK, LÁTSZIK RAJTA A HASZNÁLAT". Nem hiszem hogy széthordott, és olyan rossz állapotban lenne, igen látszik rajta a használat, mint írtam is. SAJNÁLOM,ha csalódtál, de nem értem miért az értékelésből kell megtudnom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

NaVaMo (12) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.11.04. 10:00:13

Termékkód

1655241770

Rugalmatlan eladó.
Másik fél: Az aukcióban NEM SZEREPEL HÁZHOZ SZÁLLÍTÁS!!!!!ezt a posta megteszi némi díj ellenében!Ne haragudj, de kisgyerekkel, és 8 hónapos terhesként NEM ÁLL MÓDOMBAN ELJUTTATNI NEKED A MEGNYERT TERMÉKET! Az aukcióban és a saját oldalamon is szerepel, hogy csak lakcímemen tudod átvenni! Időpontban túlságosan is rugalmas vagyok+!TE VÁLASZTOTTÁL,AKKOR JÖTTÉL, AMIKOR AKARTÁL! NEM ÉRTEM MIÉRT LENNÉK RUGALMATLAN!!! INKÁBB A MODORODON ÉS A STÍLUSODON JAVÍTSÁL, AZZAL FOGLALKOZZÁL!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

NaVaMo (12) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.11.04. 09:59:52

Termékkód

1655239091

Rugalmatlan eladó.
Másik fél: Az aukcióban NEM SZEREPEL HÁZHOZ SZÁLLÍTÁS!!!!!ezt a posta megteszi némi díj ellenében!Ne haragudj, de kisgyerekkel, és 8 hónapos terhesként NEM ÁLL MÓDOMBAN ELJUTTATNI NEKED A MEGNYERT TERMÉKET! Az aukcióban és a saját oldalamon is szerepel, hogy csak lakcímemen tudod átvenni! Időpontban túlságosan is rugalmas vagyok+! TE VÁLASZTOTTÁL,AKKOR JÖTTÉL, AMIKOR AKARTÁL! NEM ÉRTEM MIÉRT LENNÉK RUGALMATLAN!!! INKÁBB A MODORODON ÉS A STÍLUSODON JAVÍTSÁL, AZZAL FOGLALKOZZÁL!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

eperke302 (50) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.10.19. 22:25:53

Termékkód

1654781243

Kicsit megtévesztő volt a termékleírás. Az eladó újnak tüntetett fel egy használt ruhát, amit én bátorkodtam megjegyezni neki, de ő nem volt túl barátságos.
Másik fél: A kabátot személyesen megtekintve átvették , nem értem a későbbi reklamációt, és semleges értékelést. (A kabát tényleg újszerű állapotban volt, de tárolva volt, ezt meg is írtam neki, amire Ő megírta, hogy nem bánta meg a vásárlást, így tényleg nem értem) Nem hinném hogy barátságtalan voltam, hosszú variálás, és időpont egyeztetések sora után is készségesen álltam rendelkezésükre.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tundevarga (555) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.05.11. 08:22:11

Termékkód

1515019064

Félreértette az átvétel időpontját.
Másik fél: A "KEDVES" eladó az email-ben egyeztetett időpontban, és helyen NEM JELENT MEG!!! Az esőben fél órát álltam a pici babámmal, FOLYAMATOSAN HÍVTAM TELEFONON, mire hajlandó volt felvenni a telefont, és közölte neki ez az időpont nem jó! NEM ÉN ÉRTETTEM FÉLRE, TE NEM JELENTÉL MEG!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértette az átvétel időpontját.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pujarishej20 (1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.23. 21:41:52

Termékkód

1572005000

hát irtam az eladonak hogy bizonyos okok miatt késni fog a pénz!! amit most szerdán szerettem volna utalni de jött egy ilyen levél..hogy rendezzem az tartozásom...pf.....már ugyéreztem mintha kölcsönkértem volna töle pénzt..ez a kifejezés sértő volt számomra!!!
Másik fél: A "kedves" vevő 3 héttel a vásárlás után sem jelentkezett!!!! Türelmesen vártam, majd szépen megkértem rendezze tartozását, mire "elnézés hogy nem tudtam eddig fizetni" LEVÉL helyett jött egy semleges értékelés, hazudozás, felháborodás!TÉNYLEG NEM ÉRTEM! SENKINEK NEM AJÁNLOM! MEGBÍZHATATLAN VÁSÁRLÓ!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

odimonic (84) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.27. 10:39:05

Termékkód

1505622644

A vásárlás nem történt meg. Az üzeneteimre nem válaszolt, csak nagyon sokára. Én addigra már rég letettem róla, hogy válaszolni fog és megvettem máshol...
Másik fél: 1 nappal később válaszoltam az email-jére, azóta 3-mat is írtam neki, EGYRE SEM válaszolt, majd 10 nappal a vásárlása után rámdob egy semlegest??MIÉRT IS??? SZERINTEM INKORREKT, ÉS GUSZTUSTALAN A HOZZÁÁLLÁSA!NÁLAM TILTÓLISTÁS!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

batur99 (152) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.06. 22:13:58

Termékkód

1468704487

Sajnos ez az a játék ,amit a mai napig nem tudunk használni.....
Másik fél: Van rajta egy on-off gob!Talán ott próbáld meg!Azért mielőtt semlegesre értékeltél, írhattál volna, ismered az elérhetőségem!Sajnálom a pozitív értékelést.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Letti76 (354) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.07.12. 22:57:08

Termékkód

1456999306

A hibátlan zenélő-világító projektornak valójában csak a felhúzós,zenélő funkciója működik.Az eladó amikor jeleztük a hibát váltig állította, hogy nála működött. Nekünk kellett megszervezni, hogy együtt megnézzük, mivel ő nem tett ennek érdekében lépéseket. Ugyan az áru árának a felét visszaadta,de a termék mindössze 2 napig világított a hibakereső tali után. Ez az értékelés majdnem negatív részemről.Azért, mert miután érdeklődtem, hogy mikor lenne mód a hibakereső talira, lecsapta a telefont...
Másik fél: A TERMÉK HIBÁTLANUL MŰKÖDÖTT, A KÉPEKEN IS SZEREPEL VILÁGÍTÓ FUNKCIÓJA!AMIKOR VISSZAHOZTÁTOK, BELERAKTAM A SAJÁT ELEMEMET, MŰKÖDÖTT!TALÁN FELTÖLTÖTT ELEMMEL KELLENE PRÓBÁLNI!AKKOR IS AZT ÁLLÍTOTTÁTOK, NEM MŰKÖDIK, ÉS MÉGIS MŰKÖDÖTT! A TERMÉK ÁRÁT ENNEK ELLENÉRE VISSZA AKARTAM ADNI, AZ ARROGÁNS, ERŐSZAKOS, IDEGESÍTŐ VISELKEDÉSED ELLENÉRE, DE NEM FOGADTAD EL.!TALÁN MERT TUDTAD, INKORREKT VAGY VELEM SZEMBEN!ÉN TÖBB, MINT KORREKT MÓDON JÁRTAM EL!!EZ A VISELKEDÉS NEM ENGEM MINŐSÍT!SAJNÁLOM, REMÉLEM AZ ÉLETBEN ENNÉL KELLEMESEBB, ÉS EGYENESEBB EMBER VAGY:-)KÖSZÖNÖM, EGY "ÉLMÉNY" ÉS NAGY TANULSÁG VOLT VELED AZ ÜZLET.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Hadika82 (56) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.13. 19:53:44

Termékkód

1454167009

Az áru rendben volt, viszont a szállítási idő több, mint amit ígér:-(

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szilasani (37) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.19. 19:13:14

Termékkód

1437409937

Az óra sajnos hibás volt, és ez a leírásban nem szerepelt. A tekerője állandóan magától leesett, és csak visszafelé lehetett tekerni, hogy az időt beállítsuk rajta. A 400 forintos órát 1 000 Ft-ért javították meg! :-(
Másik fél: Sajnálom, hogy nem vetted fel velem a kapcsolatot, kicseréltem volna, még akkor is, ha postázás közben sérült. Még annyit az értékelésedre, hogy 1 hónapja vásároltál Tőlem, talán, nem most kellene jelezned a problémádat, főleg nem így!NO KOMMENT!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tishak (302) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.08. 07:29:59

Termékkód

1351945135

Sajnos nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladóval, nem válaszolt.
Másik fél: Sajnálom, ha meg sem próbálod, tényleg nem sikerül!:-) Rajtad kívűl Mindenki elért. Talán a Te levelező rendszeredben van a hiba....

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

noelapa (133) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.11.28. 21:52:57

Termékkód

1321913454

Sajnos nem jött létre az üzlet, nem volt neki az a termék, de kedves eladó.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.