pujarishej20 (1) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
reniren79 (1011) (Eladó)
Negatív
2012.04.23. 22:07:04
1572005000
A "kedves" vevő 3 HÉTTEL A VÁSÁRLÁS UTÁN SEM jelentkezett!!!!
3 HÉTIG türelmesen vártam, majd szépen megkértem rendezze tartozását, mire "elnézés hogy nem tudtam eddig fizetni" LEVÉL helyett jött egy semleges értékelés, hazudozás, felháborodás!
SENKINEK NEM AJÁNLOM! MEGBÍZHATATLAN VÁSÁRLÓ!
NÁLAM FEKETELISTÁS!
Másik fél: ez nem hazudozás,,mert én irtam hogy késik az utalás!!már többször vásároltam itt sosem volt még gond!!! ellentétbe vele..aki tartozásokról beszél..mintha kölcsönkértem volna!!hahaha......ha ilyen szöveget nem akarsz hogy irjanak neked,,akkor inkább vásárolj mástól...!!!ezt tudom ajánlani!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jaxalandra (816) (Eladó)
Pozitív
2012.04.13. 21:01:20
1570097225
Megbízható vevő!Mindenkinek szívesen ajánlom!Csak ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
