fricso49 (29) 87.18% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2011.07.05. 13:04:40
178397733
+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
