fricso49 (29) 87.18% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2011.07.05. 13:04:40
178397733
+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mesteristvan54 (1079) (Vevő)
Pozitív
2010.12.13. 08:42:18
172982929
Minden rendben volt köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyszerűen nem válaszol!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékeke egy részének vételárát átutaltam az eladó részére. Több részletben szerettem volna utalni, hogy csökkentsem a postaköltséget. Mikor az utolsó részlet utalására került volna a sor, az eladó nem válaszolt a megkeresésemre. Több levelet is írtam az e-mail címére, kétszer itt a vaterán is küldtem neki üzenetet. Láttam azt hogy belépett az oldalra azóta többször is, mégsem válaszolt! A már kifizetett termékek árát elvesztettem, ez volt a nagyobb hányad. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt Köszönöm! zzfborze
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt Köszönöm! zzfborze
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt Köszönöm! zzfborze
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt Köszönöm! zzfborze
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mint a masik vasarot tetel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner nem jelentkezett vissza, nem került ki- fizetesre es elküldesre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiváló partner+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mesteristvan54 (1079) (Vevő)
Pozitív
2010.09.11. 19:55:36
176332905
Kiváló,megbízható partner! Mindenkinek szívből ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos vaterás. Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt köszönöm zzfborze
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1347770.CanisMajor_a (223) (Vevő)
Pozitív
2010.08.23. 20:36:13
172982885
A legjobbak egyike :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
