arapara (2016) 99.95% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2013 | 4020 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2029 | 4043 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2279 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megveszemeladom99 (15) (Vevő)
Semleges
2014.07.19. 16:14:25
1921353308
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megveszemeladom99 (15) (Vevő)
Semleges
2014.07.19. 16:13:02
1921313333
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megveszemeladom99 (15) (Vevő)
Semleges
2014.07.19. 16:12:29
1921201940
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megveszemeladom99 (15) (Vevő)
Semleges
2014.07.19. 16:12:13
1923697058
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megveszemeladom99 (15) (Vevő)
Semleges
2014.07.19. 16:11:39
1921196657
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megveszemeladom99 (15) (Vevő)
Semleges
2014.07.19. 16:11:18
1921186253
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BeccaGonzales (69) (Vevő)
Semleges
2013.07.08. 12:10:28
1759035641
Sajnos az adás-vétel az én hibámból nem történt meg, mailben megállapodtunk, hogy még megvárhatok egy ruhát, aztán elfelejtettem.. Egy emlékeztető mail jól jött volna, de ez most így sikerült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Valóban elhúzódott a kapcsolatfelvétel, mert össze szerettem volna várni a termékeket. Viszont 2x is írtam az eladónak üzenetet és kerestem telefonon is, de sehol nem tudtam felvenni vele a kapcsolatot. Sajnálom.
Másik fél: Április 28 illetve 30-án lejárt aukciókról beszélünk...összevárásra volt bőven idő, levelet most kaptam, de mivel a teszvesz letiltott az elmaradt értékelések miatt nem tudtam az oldalt használni..telefonon nem tudom mikor kerestél, akik akartak megtaláltak...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Valóban elhúzódott a kapcsolatfelvétel, mert össze szerettem volna várni a termékeket. Viszont 2x is írtam az eladónak üzenetet és kerestem telefonon is, de sehol nem tudtam felvenni vele a kapcsolatot. Sajnálom.
Másik fél: Április 28 ill 30-án jártak le..most junius közepe van, szerintem összevárásra volt idő bőven. Most írtál két levelet, telefonon nem tudom mikor kerestél, mások megtaláltak...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudom, mi történhetett, két e-mailt is küldtem a hölgynek, és megkérdeztem, hogy a kialkudott áron felül mennyi lesz még a postaköltség, mennyit kell a bankszámlaszámra befizetni. Ezidáig választ nem kaptam.
Másik fél: Én egy levelet kaptam a Hölgytől, 2 napja, mivel Húsvét van gondoltam talán pár napot várhatunk..egyébként az összes adat a rendelkezésére állt, postaköltség két helyen a terméklapon, számlaszám pedig az elküldött kísérő levélben...Nem gondolom, hogy miattam hiusult meg az adás-vétel. Azt pedig, hogy még a csillagokat is lehúzta külön köszönöm, korrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csillagreggae (118) (Vevő)
Semleges
2012.10.16. 16:50:32
1625548988
Nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Családi problémák miatt az üzlet nem jött létre, mert későn tudtam csak jelentkezni az én hibám miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
haszializ (204) (Vevő)
Semleges
2012.07.06. 11:27:16
1579045004
Sajnálom.:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos módon, nem tudtam elmenni a termékért.Elnézést kérek emiatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rebarbara73 (3938) (Eladó)
Semleges
2011.12.26. 17:12:15
1511912051
Két megbeszélt időpontra sem jött el, sajnálom értékelnem kell, ami jó indulattal semleges. Rajtam nem múlt az átadás.
Másik fél: Nem igazán értem...mivel helyettesítenem kellett, telefonáltam,hogy nem tudok menni. De 23-án írtam egy levelet, amiben megköszöntem a türelmet és számlaszámot kértem, ahová utalhatok,személyesen pedig ezen a héten át tudtam volna venni.Választ kaptam, semmi gond, csak szóljak mielőtt indulok, hogy otthon legyél. Számlaszámot nem kaptam...csak két nap múlva ezt az értékelést. A jóindulat mellé jól jött volna egy számlaszám, már rég utaltam volna..szóval rajtam sem múlt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BaranyiZs68 (177) (Vevő)
Semleges
2011.11.24. 15:29:50
1462269403
meghiusult az adásvétel!
már tárgytalanná vált a cikk!
Másik fél: Igazán köszönöm. Pozitív értékelésre és türelemre ez korrekt válasz! Csak remélni tudom hogy több tárgytalanná vált cikkem nincs nálad, abban viszont biztos vagyok, hogy a jövőben nem lesz! Ilyen inkorrekt eljárásra csak tiltólista lehet a válasz.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BaranyiZs68 (177) (Vevő)
Semleges
2011.11.21. 11:00:56
1468254009
TÁRGYTALANNÁ VÁLT A TRANZAKCIÓ!
NEM VOLT IDŐM FOGLALKOZNI VELE!
BOCS!!!
Másik fél: Három hónap türelmes várakozás után semlegest adni....mindezt kiabálva...nem engem minősít. Nálam több tranzakciód nem fog tárgytalanná válni, az biztos, bocs!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
smallfairy (171) (Vevő)
Semleges
2011.10.18. 22:21:32
1477887662
..............
Másik fél: Igazán köszönöm, ez igen korrekt volt! Még a plusz postai költséget is álltam de nem gond, megint tanultam valamit!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött össze! Ez van!
Másik fél: Szerintem nem miattam nem jött össze, mégis kaptam egy igazán stílusos semlegest. Köszönet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kértem a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
termékre nem tartottam igényt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagytimiandi (8) (Vevő)
Semleges
2011.03.26. 19:11:18
1442702313
Miattam nem történt meg az átvétel. Köszönöm megértését!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
