Lecsocica (18) 87.5% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Grafika21 (4371) (Eladó)
Negatív
2014.11.15. 09:57:31
1986719978
Tel-on megkerestelek 2 hete és igérted a fizetést! Azóta több levelet írtam,amire NEM reagáltál! Ha komoly volt a vásárlási szándékod,az árut ismét megtalálod a termékeim között! Sajnálom, korrektebb üzletkötésre számítottam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben történt, a vásárló megbízható,pontos, jó kapcsolattartó. Mindenkinek szeretettel csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ruhadivat13 (2567) (Eladó)
Pozitív
2014.06.12. 08:06:34
1910051897
Kedves,korrekt partner,mindenkinek ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
garfield76 (3688) (Eladó)
Pozitív
2014.06.04. 17:08:39
1898868176
Kedves, gyors, megbízható Partner++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves partner, maximálisan ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cicababi (2781) (Eladó)
Pozitív
2013.11.29. 21:16:48
1826522282
Megbízható, korrekt gyors partner, mindenkinek ajánlom, nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon megbízható,pontos,kommunikatív vásárló...szeretettel ajánlom mindenkinek :) csak is + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katimarcsy (2206) (Eladó)
Pozitív
2013.08.12. 21:45:16
1773111782
Sok-sok+++++++++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt, a vásárló megbízható, pontos, jó kapcsolattartó.Mindenkinek szeretettel csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
divatbutik13 (1488) (Eladó)
Pozitív
2013.07.25. 12:38:17
1779458426
Köszönöm a vásárlást. Nagyon kedves, gyors és kapcsolattartó vásárló. Örülők, hogy tetszik. Szívesen ajánlom. Remélem még sok közös üzletünk lesz. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a megbeszélt ideig nem küldte a vételárat, így sajnos negatívval kell értékelnem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Egy levelet kaptam kedves Vevőtől, épp Húsvét volt, gondoltam pár napot talán élhetünk teszvesz nélkül. Vevő nem így gondolta, hopp kaptam egy semlegest, hogy nem lehetett velem az adatok miatt felvenni a kapcsolatot...az adatok egyébként rendelkezésre álltak, postaköltség két helyen, számlaszám levélben ment rögtön...nem hinném hogy rajtam múlt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem igazán tudom..Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ditta_2009 (580) (Eladó)
Pozitív
2012.12.06. 17:55:29
1657653029
Minden a legnagyobb rendben zajlott !Megbízható , korrekt ,jó kapcsolattartó partner ! Köszönöm szépen . SZÍVBŐL AJÁNLOM MINDENKINEK ! +++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, kedves és megbízható Vevő. Bárkinek ajánlom jó szívvel! Köszi a vásárlást! ++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt, a vásárló megbízható, jó kapcsolattartó.Mindenkinek jó szívvel csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dorka75_2007 (2170) (Eladó)
Pozitív
2012.05.17. 10:30:28
1575896153
Minden rendben zajlott, nagyszerű partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ktaaranka (2049) (Eladó)
Pozitív
2012.05.15. 18:56:59
1569261188
Remek partner! Csak ajánlani tudom! :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, megbízható, ajánlom mindenkinek. +++++++++++++++++++++ Köszi :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lizymokus (642) (Eladó)
Pozitív
2012.04.29. 07:39:16
1579041671
Minden rendben ment, kedves, gyors, kommunikatív partner! Mindenkinek szívből ajánlom! Használd egészséggel a felsőt! Remélem még "találkozunk":))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Incike005 (1643) (Eladó)
Pozitív
2012.04.21. 16:40:03
1564405694
Megbízható,gyors pontos.Köszönöm a vásárlást.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagytengerimalac_t (658) (Eladó)
Pozitív
2012.04.13. 10:46:54
1561561661
Kedves, korrekt partner, legyen szerencsénk máskor is! Egyértelműen+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hutomagnes1 (1176) (Eladó)
Pozitív
2012.04.05. 13:54:07
1571268728
Megbízható partner,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek. Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Isuf_2010 (141) (Eladó)
Pozitív
2012.03.24. 09:55:48
1558924313
Minden rendben zajlott,csak+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cseppnori (475) (Eladó)
Pozitív
2012.03.08. 22:56:37
1549909985
Megbízható,gyorsan fizető,rugalmas,kommunikatív Vevő,csakis pozitív és maxi ajánlom! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rettenetesen sajnálom :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Grafika21 (4371) (Eladó)
Pozitív
2010.04.13. 14:08:32
165553224
Köszönöm a vásárlást, örülök, hogy jól választottál! Megérdemled az első POZITÍV értékelésedet, további sikeres vaterázást kivánok!! Maximálisan megbízható, gyors vásárló, akit őszintén ajánlok! Szeretettel visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Grafika21 (4371) (Eladó)
Pozitív
2010.04.13. 14:07:14
165551362
Köszönöm a vásárlást, örülök, hogy jól választottál! Örömmel adom az első POZITÍV értékelésedet, további sikeres vaerázást kivánok!! Maximálisan megbízható, gyors vásárló, akit őszintén ajánlok! Szeretettel visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
