nandus76 (1320) 99.85% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1322 | 1849 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 29 | 31 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1353 | 1882 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1443 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megértő és segitőkész partner volt, igazi PROFI.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
16874676.Fojtyik (6) (Vevő)
Semleges
2013.03.27. 16:40:29
1723943942
A terméket megkaptam, nagyjából ídőben. Viszont a termék leírásban, fékkel hirdette a rollert.Viszont nemvolt rajta fék egyeltalán.Igy viszont használhatatlan.A telefonon megbeszéltek alapján. A csomagot vissza küldtem.Az én postaköltségem több volt, mint amennyiért ő föladta nekem.A pénz visszautalásánál az ő postaköltségét utalta csak vissza.Mondván hogy őneki kevesebbe került a feladása a terméknek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék hibás volt nem működött megfelelően de az eladó nagyon rendes,készséges volt így visszautalta a vételárat és a posta költséget is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hhenike27 (472) (Vevő)
Semleges
2013.01.04. 15:03:58
1672174892
Nem jött össze a személyes találkozó. Egyébként kedves, kommunikatív partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hhenike27 (472) (Vevő)
Semleges
2013.01.04. 15:03:37
1670606300
Nem jött össze a személyes találkozó. Egyébként kedves, kommunikatív partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék meg felelt,de sajna nem tudom kinek a hibája, de 16-én elvolt küldve a vétel ár és csak 27-én jött meg a termék. Karácsonyi ajándéknak szántam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Quilling_a (584) (Vevő)
Semleges
2012.12.22. 18:54:12
1681138142
Nekem nem érkezett meg a pénzem a számlámra. Sajnálom.... +++Megbízható, korrekt Vaterás, ajánlom Őt mindenkinek!+++ Nagyszerű partner, rugalmas kommunikáció és korrekt lebonyolítás,Csupa++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Quilling_a (584) (Vevő)
Semleges
2012.12.22. 18:51:56
1670646887
Nekem nem érkezett meg a pénzem a számlámra. Sajnálom.... +++Megbízható, korrekt Vaterás, ajánlom Őt mindenkinek!+++ Nagyszerű partner, rugalmas kommunikáció és korrekt lebonyolítás,Csupa++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nyelve az ígért német helyett holland, így amire szántam, nem használható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hovirag79 (125) (Vevő)
Semleges
2012.11.29. 14:25:26
1671112463
A szállítás túl sokáig tartott, a csomagolás minősíthetetlen. Egyébként rendben van a termék. A kommunikáció is rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A küldeményt sérülten kaptam meg, amiért az eladó nem vállalt semmilyen felelőséget. Mivel szerinte nem az ő hibája, ezért kivonta magát a probléma megoldásból. Ezt szerintem nem korrekt magatartás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Timi1977K (940) (Vevő)
Semleges
2012.07.06. 18:28:56
1598761325
Igaz az árúval semmi baj nem volt, viszont rengeteg időt kellett rá várni. a pénzt azonnal átutaltam, amint licitáltam rá,és majd egy hónap eltelt, mire létrejött az adásvétel, és az eladó sem volt túl kommunikatív....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
donfabiano247 (27) (Vevő)
Semleges
2012.07.04. 15:57:01
1586427620
Egyértelműen az én hibám volt, 2x is átvehettem volna, de teljesen megfeledkeztem róla. A kapcsolatfelvétellel viszont semmi baj nem volt, nagyon kedves személy, ajánlom. :))
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szépen csomagolt árut kaptam és gyorsan! De sajnos a körömdekoráló szett használhatatlan!Egyedül a lakkokat lehet használni , a szerkezet nem működik:a fém lapocska nem húzza le a fölösleges lakkot a mintáról,és ami lakk ott marad is,olyan gyorsan megszárad,hogy mire a körömre kerülne már száraz.Szóval csak a lakkok jók benne.Ezért harag nincs,de a kislány nem tudott örülni az ajándékának! Üdvözlettel: oszikod
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
TheChily02 (128) (Vevő)
Semleges
2012.06.25. 12:58:08
1580845730
A fizetéssel csúsztam,kórházi kezeléseim miatt,ezért később köttetett meg az üzlet!A terméket azóta kifizettem,most már csak az érkezését várom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jo kapcsolattarto elado. Az adas-vetel sikeresen letrejött. Csak sajnos a jatek nem egeszen ugy funkcional, ahogy kellene...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Smonica84 (268) (Vevő)
Semleges
2012.06.12. 18:05:51
1594841078
Sajnos csalódott vagyok :( Ehhez a babához nem ez a bili tartozik, mivel a bili kisebb babának való. Nem lehet ráültetni, mert túl nagy a baba. A képeken is biztos azért ül csak a bili mellett, mert az eladó sem tudta úgy ültetni, hogy jó legyen. Pedig pont ez lett volna a lényeg... Úgy érzem, ez mégsem volt olyan jó vásár :((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék hiányosan, törötten érkezett.... eladó készséges volt, cserélt, de összességében sok időbe telt, és sok bosszúságot okozott, amit nem kártalanított.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mikropotter (18) (Vevő)
Semleges
2012.05.31. 18:35:50
1586898458
A termék ideért, de (valószínűleg a postának (esetleg a csomagolás hibájának) köszönhetően) volt rajta egy repedés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a kommunikáció az eleinte jó volt de a végére nem kaptam válasz az e-mailemre és így a személyes átvétel meghiúsult átutalni meg meg sem próbálom ezután
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
törötten érkezett meg
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem valósult meg a vétel, mert az áru nem működött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Máskor tájékoztassa a vevőt, ha gond van a feladással. amúgy minden ok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék kicsit hanyagul volt becsomagolva, és a porszívó csöveit nem lehetett összeilleszteni, szétcsúsztak, továbbá elemmel sem működik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
255065.vocsko (62) (Vevő)
Semleges
2011.12.23. 11:24:44
1521899291
Sajnos nem működik a porszívó, ünnepek után egyeztessünk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnálom többször is írtam nem jött válasz
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
miklosanett (89) (Vevő)
Semleges
2011.09.29. 12:54:49
1477463374
hm. hiányzott a használati utasitás és hát nem vagyok biztos benne h. hibátlan az áru... mindenesetre nem volt drága, és célnak megfelel... köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dasilva65 (778) (Vevő)
Semleges
2011.09.08. 17:16:01
1469678642
Irreális volt a postaköltség
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1949689.retuge (-1) (Vevő)
Semleges
2011.08.13. 20:12:35
1467159599
Elálltunk a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nikolettgirl_a (78) (Vevő)
Semleges
2011.08.10. 08:24:21
1469061865
Azért adtam semlegest, mert azt írta, hogy jól hangolható a gitár, ahhoz képest, még csak a húrokat se lehet rajta meghúzni, mert nyúlik, és majdnem, hogy semmi hangot nem ad.
Azon kívül minden rendben volt!
Másik fél: Semlegest adok én is.Hangolható a gitár,nem tehetek róla,hogy ti nem tudjátok beállítani!Több ilyen gitárt eladtunk,érdekes,nem volt vele gond!Kissé türelmetlen vevő,mi így jártunk vele.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Edinamartin (1554) (Vevő)
Semleges
2011.08.06. 08:27:18
1467992921
Sajnos hiányzott a leírásból, hogy nem működik a sziréna, és, hogy a kapcsoló is sérült, valamint, hogy a kormányon lóg nem lehet fixen rögzíteni.
Lehet, hogy egy ügyes apuka vagy nagypapa megbarkácsolja...de nekünk egyik sincs.
Ha mindez ki lett volna írva most nem adnék semleges értékelést.
Másik fél: Gondolod,hogy törött szirénát fogok küldeni?Ilyet ki csinál?Arról nem tehetek,hogy nem törékenyként kérted a postázását és eltört!Azt,hogy nektek milyen biciklitek van én nem tudhattam,ha elkéred az átmérőjének a méretét,akkor most nem lennék ilyen helyzetben!Ezt a szirénát nem kellett volna senkinek szerelnie!Mondtam,mikor beszéltünk,hogy küldje vissza,de nem akarta!Vajon miért?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
