1949689.retuge (-1) 33.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott, ajánlom a vevőt mindenkinek++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
reciruci (26515) (Eladó)
Negatív
2011.08.14. 09:36:00
1467462164
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Annyi becsület lehetett volna benne, hogy közli nem kéri a terméket és ne csak az általa adott értékelésből derüljön ez ki!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nandus76 (1320) (Eladó)
Negatív
2011.08.13. 23:06:22
1467159599
A vevő,még csak annyit sem mondott,hogy bocsi nem kérem a játékot!Annyi becsület lehetett volna benne,hogy köszi,de meggondoltam,de még ennyire sem volt hajlandó!Az értékelésből tudtam meg,hogy nem kéri,így a mi értékeléseinket rontja!Az ilyen licitálók mellőzzenek!Elveszi mások elől a lehetőséget!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
