Parfumillat (696) 97.8% felhasználó összefoglaló oldala

97.8% pozitív visszajelzés
(712 Felhasználó adta)
97.8% pozitív visszajelzés
(712 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 712 780 adásvétel
Semleges: 26 adásvétel
Negatív: 0 0 16 18 adásvétel
0 0 752 824 adásvétel
Az eladóként kapott 711 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Halásztelek
Regisztráció dátuma: 2010.07.13.
Utolsó belépés: 2011.10.18. 07:53
Inaktív!
60 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

dolgorukij_a (9) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.09. 20:54:24

Termékkód

1437241455

Sajnos végül nem jött létre az üzlet személyes okok miatt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

boboka1 (27) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.02. 17:43:33

Termékkód

1488500264

Az üzlet nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

CsokiTDI (12) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.11. 15:35:46

Termékkód

1480457296

olyan terméket vásároltam hogy már egy idelye nem gyártják.Utolsó darabok egyikét vásároltam volna meg amely postai szállítás során megsérült és szivárgott, a termék visszakerült az elódohoz és a pénzemet is visszautalta. Erről egyikünk sem tehetett! Egyébként megbízható!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

snitchgolfer (303) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.05. 08:24:07

Termékkód

1477762884

Az üzlet nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Gergelyno1 (13) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.28. 14:37:23

Termékkód

1462204843

----------

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

cycocica (89) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.07.07. 20:05:35

Termékkód

1461676326

NEGATÍV, MEGBÍZHATATLAN eladó. A kiírt határidőt nem tartja be, 3 hétig vártam a parfümre, de nem érkezett meg, a leveleimre mindig hitegetéssel válaszol, ezért visszakértem a pénzem. SENKINEK SEM AJÁNLOM.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

babcsok9 (18) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.20. 10:11:44

Termékkód

1457449600

A rendelést követően három hét után rákérdeztem az eladótól, miért késik az áru. Akkor szólt, hogy személyes okokból kifolyólag nem tudta korábban küldeni. Megbeszéltük a dolgot, egy héttel később küldte a terméket, és néhány napja meg is érkezett.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

DanisKinga (14) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.13. 20:37:16

Termékkód

1453830540

.....................
Másik fél: ? 40napot vártam és hetente írtam ,ígérted -nem jött ,8 napja már nem is válaszoltál-sajnálom. Szóltam mond le nem gond megértem ,többször is !

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

galocaur (18) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.09. 20:02:15

Termékkód

1457488217

csak egy kis türelem kell :)
Másik fél: Több csomag eltűnt ,nem vártam meg míg a posta kártalanít,küldtem egy másikat. Postát fizetett futárral küldtem,kár hogy nem ezeket a dolgokat értékeli,más kereskedő nem küldi újra csak ha kifizette a posta.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

sysssy003 (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.03. 18:34:17

Termékkód

1458872814

Május 24 .rendeltem meg az árút.Másnap utaltam is a pénzt.Juni 03.-ig szerettem volna megkapni a terméket,amit jeleztem is az eladó felé mivel ajándék lett volna.De még ma sem kaptam meg.Bánom már,hogy tőle vásároltam!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

hfvfds (27) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.10. 12:19:54

Termékkód

1453027453

Alapvetően elégedett voltam az eladó hozzáállásával, csak rajta kívül álló okok miatt sokat csúszott a termék. Azért nem adok pozitívat, mert sokat bosszankodtam emiatt. Remélem megért és nincs harag. Amúgy ajánlom mindenkinek ettől függetlenül is.
Másik fél: Kedves Vásárló ! Ez nem volt szép ! Kár ,hogy nem azt értékelte ,hogy a terméket nagyon olcsón tudta megvenni.2000ft- al volt olcsóbb!!!!!Beszerzési áron kapta !Ez csak egy parfüm nem hasonlítható össze egy élettel !!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

nyihahazumzum (82) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.12. 09:22:12

Termékkód

1451809568

Korrekt jól kommunikáló partner.Sajnos az üzlet nem jött létre,mert a meghirdetett formában az áruja elfogyott időközben.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szilamon (14) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.09. 08:49:50

Termékkód

1448099203

Megkaptam a terméket, bár nem volt egyszerű. A kapott terméken nem volt celofános csomagolás, csupaszon a dobozában volt - nálam az eredetin ez is van, főleg, ha jelzem, hogy ajándék lesz. Jelenleg is hirdeti a terméket 1450801051-as termékkóddal (2 db), holott nekem folyamatosan arra hivatkozott, hogy nincs és nem lehet beszerezni, nem tud mit tenni. No comment. Én el fogom kerülni ..
Másik fél: Köszönöm emberséges magatartását ! A vásárlási értesítőben is írom NEM vagyok varázsló ,egy termék kifogyhat,türelmet kértem .Örültem hogy betudtam szerezni nagy nehezen.Felajánlottam ,hogy visszautalom a pénzt!!!!Van hogy celofán nélkül érkezik egy termék a nagykerbe. A doboz tartalmát használják nem a celofánt.Parfümériában dupla áron megvásárolható,ott kell megvenni legközelebb!Ingyenes szállítás volt,nagyon sokat telefonáltam mire meglett a termék,.NEM AJÁNLOM!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Timoti01 (2) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.05. 06:03:34

Termékkód

1448711201

Az Eladótól kivülálló ok miatt a mai napig nem kaptam meg a rendelt terméket. Ha minden igaz, ma már érkezik a futár. Csomagolással kapcsolatos értékelésemet nem tudtam teljes mértékben leadni, mivel még -mint írtam, nem érkezett meg a termék. Azonban az Eladó kommunikációjával elégedett vagyok.
Másik fél: Csak azért nem semleges mert ,ez az első vásárlása! Értékelni csak az aukció végén szoktunk!! Köszönöm a vásárlást !

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kva428 (41) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.23. 18:48:14

Termékkód

1439218591

A megadott határidőt kétszeresen túllépve kaptam meg a terméket igaz az eladóhoz sem érkezett meg időbe de elvártam volna, hogy értesítést kapjak a csúszásról.
Másik fél: Ön valótlant állít ,ez nem szép dolog,kár hogy nem olvassa el a vásárlási értesítőt.8. napon ment a csomagja ,amit jeleztem is !

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

cipi79 (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.07. 11:01:44

Termékkód

1439164251

Azért csak közepes minden,mert nem azt a mennyiséget kaptam amit kértem (és ezt a termék postázása után tudtam meg).Próbált későbbi kedvezménnyel kárpótolni de jobban örültem volna ha azt kapom amit rendeltem (a különbözetet visszautalta).ezen kívül a szállítás rendben zajlott.
Másik fél: SOS csomag volt. Valóban kifogyott az a kiszerelés ,de nem akartam hogy ajándék nélkül legyen ,így ment a másik kiszerelés ,de időre!! Másnap lett volna nagyobb ,de az időben már nem lett volna jó . Különbözet visszautalva . Elnézést a kellemetlenségért ,próbáltam legjobb tudásom szerint eljárni.Egy nappal később küldöm akkor az a baj ...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

pisztacia1 (11) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.22. 18:34:11

Termékkód

190133147

A partnter kedves és megbízható. Ajánlom bátran. A csomag eltűnése kizárólag a futárcég hibája volt. Kérek mindenkit, hogy NE vegye igénybe a Sprinter szolgáltatásait!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pisztacia1 (11) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.22. 18:32:37

Termékkód

190132634

A partnter kedves és megbízható. Ajánlom bátran. A csomag eltűnése kizárólag a futárcég hibája volt. Kérek mindenkit, hogy NE vegye igénybe a Sprinter szolgáltatásait!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

jjudit (150) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.22. 09:33:12

Termékkód

189236643

A kapott parfüm illata nem egyezett a boltban kaphatóéval. A parfümöt visszaküldtem, de az árát nem kaptam vissza.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

koti45 (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.10. 15:09:24

Termékkód

190478336

a vételár átutalása után kb egy hét mulva kaptam meg az árut
Másik fél: Tisztelet Vásárló ! Ön valótlan állít ez nem szép dolog! 13.-án leütötte ,15.-én utalt és ÉN 18.-án postáztam ,itt van a feladóvevényen ,amit Ön is olvashatott a csomagon ! Akkor most miről is beszélünk????MEGRENDELÉSRE Dolgozunk ,nincs 2600db parfüm a ruhásszekrényemben! Minden információ olvasható a vásárlási értesítőben ...előbb megkapta mint a határidőn belül! Türelmetlen ember ,többször hívtam ,informáltam. Számára hihetetlen hogy egy telefon lemerülhet ,több emailt írt 1órán belül felháborodva hogy nem ér utol és hívjam vissza !Írtam is hívtam ,is ettől többet már nem tehettem !Kérem a jövőben ne vásároljon Nálunk !!! Nem ajánlom ,csak ha azonnal postázzák a terméket !!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vinczemill (168) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.03. 10:19:21

Termékkód

1434170969

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

koti45 (4) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.28. 13:30:53

Termékkód

190478244

a vételár átutalása és az áru kiszálitása között egy hét telt el
Másik fél: Tisztelet Vásárló ! Ön valótlan állít ez nem szép dolog! 13.-án leütötte ,15.-én utalt és ÉN 18.-án postáztam ,itt van a feladóvevényen ,amit Ön is olvashatott a csomagon ! Akkor most miről is beszélünk????MEGRENDELÉSRE Dolgozunk ,nincs 2600db parfüm a ruhásszekrényemben! Minden információ olvasható a vásárlási értesítőben ...előbb megkapta mint a határidőn belül! Türelmetlen ember ,többször hívtam ,informáltam. Számára hihetetlen hogy egy telefon lemerülhet ,több emailt írt 1órán belül felháborodva hogy nem ér utol és hívjam vissza !Írtam is hívtam ,is ettől többet már nem tehettem !Kérem a jövőben ne vásároljon Nálunk !!! Nem ajánlom ,csak ha azonnal postázzák a terméket !!!!!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gykiss006 (630) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.22. 06:29:22

Termékkód

190295284

Sajnos nem volt készleten.
Másik fél: Készlethiány !!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

erikatoth (6) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.02. 09:28:39

Termékkód

187327029

Gondos és megbízható eladó, de ne hirdessen olyan terméket, amelynek a beszerzése bizonytalan.
Másik fél: ????????? Megkaptad a terméket ? IGEN! Szóltam ,hogy nehéz beszerzés -meglett ! Ajándékot is kaptál! Nem értem az értékelésed ..megkaptad és örültél neki miért semleges !??Olyan könnyen tudsz pálcát törni ..hírdetem ,mert meglett !Ember vagyok nem varázsló !

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zsanybaby (368) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.11.14. 08:53:22

Termékkód

182522258

Csak az volt a bosszantó az egészben, hogy több mint 2 hetet vártam hogy visszautalja a pénzemet, miután visszaküldtem a terméket. :(
Másik fél: Sajnos félre értés történt ,kártalanítottam,6.napon visszakapta pénzét+a postai díjat + a futár díjat ! ,tehát ebben az üzletben csak én veszítettem ,12ezret . Mielőtt visszaküldte volna jeleztem ,hogy előbb értékesíteni kell,hiszen nem az enyém volt a készülék,ha elment azonnal utalok!!!24 ezerért adtam el a 36 ezer ft-os telefont!!!!Becsületesen jártam el !

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kenderes1 (45) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.10.12. 09:46:45

Termékkód

183490685

A hirdetett termék nem volt raktáron. Erről az eladó a termék leütése után gyorsan és korrekt módon értesített.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.