Parfumillat (696) 97.8%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 712 | 780 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 26 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 18 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 752 | 824 adásvétel |
| Az eladóként kapott 711 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
dolgorukij_a (9) (Vevő)
Semleges
2012.02.09. 20:54:24
1437241455
Sajnos végül nem jött létre az üzlet személyes okok miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.olyan terméket vásároltam hogy már egy idelye nem gyártják.Utolsó darabok egyikét vásároltam volna meg amely postai szállítás során megsérült és szivárgott, a termék visszakerült az elódohoz és a pénzemet is visszautalta. Erről egyikünk sem tehetett! Egyébként megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
snitchgolfer (303) (Vevő)
Semleges
2011.10.05. 08:24:07
1477762884
Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gergelyno1 (13) (Vevő)
Semleges
2011.09.28. 14:37:23
1462204843
----------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NEGATÍV, MEGBÍZHATATLAN eladó. A kiírt határidőt nem tartja be, 3 hétig vártam a parfümre, de nem érkezett meg, a leveleimre mindig hitegetéssel válaszol, ezért visszakértem a pénzem. SENKINEK SEM AJÁNLOM.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A rendelést követően három hét után rákérdeztem az eladótól, miért késik az áru. Akkor szólt, hogy személyes okokból kifolyólag nem tudta korábban küldeni. Megbeszéltük a dolgot, egy héttel később küldte a terméket, és néhány napja meg is érkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DanisKinga (14) (Vevő)
Semleges
2011.06.13. 20:37:16
1453830540
.....................
Másik fél: ? 40napot vártam és hetente írtam ,ígérted -nem jött ,8 napja már nem is válaszoltál-sajnálom. Szóltam mond le nem gond megértem ,többször is !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csak egy kis türelem kell :)
Másik fél: Több csomag eltűnt ,nem vártam meg míg a posta kártalanít,küldtem egy másikat. Postát fizetett futárral küldtem,kár hogy nem ezeket a dolgokat értékeli,más kereskedő nem küldi újra csak ha kifizette a posta.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Május 24 .rendeltem meg az árút.Másnap utaltam is a pénzt.Juni 03.-ig szerettem volna megkapni a terméket,amit jeleztem is az eladó felé mivel ajándék lett volna.De még ma sem kaptam meg.Bánom már,hogy tőle vásároltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Alapvetően elégedett voltam az eladó hozzáállásával, csak rajta kívül álló okok miatt sokat csúszott a termék. Azért nem adok pozitívat, mert sokat bosszankodtam emiatt. Remélem megért és nincs harag. Amúgy ajánlom mindenkinek ettől függetlenül is.
Másik fél: Kedves Vásárló ! Ez nem volt szép ! Kár ,hogy nem azt értékelte ,hogy a terméket nagyon olcsón tudta megvenni.2000ft- al volt olcsóbb!!!!!Beszerzési áron kapta !Ez csak egy parfüm nem hasonlítható össze egy élettel !!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyihahazumzum (82) (Vevő)
Semleges
2011.04.12. 09:22:12
1451809568
Korrekt jól kommunikáló partner.Sajnos az üzlet nem jött létre,mert a meghirdetett formában az áruja elfogyott időközben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megkaptam a terméket, bár nem volt egyszerű. A kapott terméken nem volt celofános csomagolás, csupaszon a dobozában volt - nálam az eredetin ez is van, főleg, ha jelzem, hogy ajándék lesz. Jelenleg is hirdeti a terméket 1450801051-as termékkóddal (2 db), holott nekem folyamatosan arra hivatkozott, hogy nincs és nem lehet beszerezni, nem tud mit tenni. No comment. Én el fogom kerülni ..
Másik fél: Köszönöm emberséges magatartását ! A vásárlási értesítőben is írom NEM vagyok varázsló ,egy termék
kifogyhat,türelmet kértem .Örültem hogy betudtam szerezni nagy nehezen.Felajánlottam ,hogy
visszautalom a pénzt!!!!Van hogy celofán nélkül érkezik egy termék a nagykerbe. A doboz tartalmát
használják nem a celofánt.Parfümériában dupla áron megvásárolható,ott kell megvenni
legközelebb!Ingyenes szállítás volt,nagyon sokat telefonáltam mire meglett a termék,.NEM AJÁNLOM!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az Eladótól kivülálló ok miatt a mai napig nem kaptam meg a rendelt terméket. Ha minden igaz, ma már érkezik a futár. Csomagolással kapcsolatos értékelésemet nem tudtam teljes mértékben leadni, mivel még -mint írtam, nem érkezett meg a termék. Azonban az Eladó kommunikációjával elégedett vagyok.
Másik fél: Csak azért nem semleges mert ,ez az első vásárlása! Értékelni csak az aukció végén
szoktunk!! Köszönöm a vásárlást !
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megadott határidőt kétszeresen túllépve kaptam meg a terméket igaz az eladóhoz sem érkezett meg időbe de elvártam volna, hogy értesítést kapjak a csúszásról.
Másik fél: Ön valótlant állít ,ez nem szép dolog,kár hogy nem olvassa el a vásárlási értesítőt.8. napon ment a csomagja ,amit jeleztem is !
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azért csak közepes minden,mert nem azt a mennyiséget kaptam amit kértem (és ezt a termék postázása után tudtam meg).Próbált későbbi kedvezménnyel kárpótolni de jobban örültem volna ha azt kapom amit rendeltem (a különbözetet visszautalta).ezen kívül a szállítás rendben zajlott.
Másik fél: SOS csomag volt. Valóban kifogyott az a kiszerelés ,de nem akartam hogy ajándék nélkül legyen ,így ment a másik kiszerelés ,de időre!!
Másnap lett volna nagyobb ,de az időben már nem lett volna jó . Különbözet visszautalva . Elnézést a kellemetlenségért ,próbáltam legjobb tudásom szerint eljárni.Egy nappal később küldöm akkor az a baj ...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partnter kedves és megbízható. Ajánlom bátran. A csomag eltűnése kizárólag a futárcég hibája volt. Kérek mindenkit, hogy NE vegye igénybe a Sprinter szolgáltatásait!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partnter kedves és megbízható. Ajánlom bátran. A csomag eltűnése kizárólag a futárcég hibája volt. Kérek mindenkit, hogy NE vegye igénybe a Sprinter szolgáltatásait!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kapott parfüm illata nem egyezett a boltban kaphatóéval. A parfümöt visszaküldtem, de az árát nem kaptam vissza.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a vételár átutalása után kb egy hét mulva kaptam meg az árut
Másik fél: Tisztelet Vásárló ! Ön valótlan állít ez nem szép dolog! 13.-án leütötte ,15.-én utalt és ÉN
18.-án postáztam ,itt van a feladóvevényen ,amit Ön is olvashatott a csomagon ! Akkor most miről is
beszélünk????MEGRENDELÉSRE Dolgozunk ,nincs 2600db parfüm a ruhásszekrényemben! Minden információ
olvasható a vásárlási értesítőben ...előbb megkapta mint a határidőn belül! Türelmetlen ember
,többször hívtam ,informáltam. Számára hihetetlen hogy egy telefon lemerülhet ,több emailt írt
1órán belül felháborodva hogy nem ér utol és hívjam vissza !Írtam is hívtam ,is ettől többet már
nem tehettem !Kérem a jövőben ne vásároljon Nálunk !!! Nem ajánlom ,csak ha azonnal postázzák a
terméket !!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vinczemill (168) (Vevő)
Semleges
2011.01.03. 10:19:21
1434170969
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a vételár átutalása és az áru kiszálitása között egy hét telt el
Másik fél: Tisztelet Vásárló !
Ön valótlan állít ez nem szép dolog!
13.-án leütötte ,15.-én utalt és ÉN 18.-án postáztam ,itt van a feladóvevényen ,amit Ön is olvashatott a csomagon ! Akkor most miről is beszélünk????MEGRENDELÉSRE Dolgozunk ,nincs 2600db parfüm a ruhásszekrényemben!
Minden információ olvasható a vásárlási értesítőben ...előbb megkapta mint a határidőn belül!
Türelmetlen ember ,többször hívtam ,informáltam.
Számára hihetetlen hogy egy telefon lemerülhet ,több emailt írt 1órán belül felháborodva hogy nem ér utol és hívjam vissza !Írtam is hívtam ,is ettől többet már nem tehettem !Kérem a jövőben ne vásároljon Nálunk !!! Nem ajánlom ,csak ha azonnal postázzák a terméket !!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem volt készleten.
Másik fél: Készlethiány !!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gondos és megbízható eladó, de ne hirdessen olyan terméket, amelynek a beszerzése bizonytalan.
Másik fél: ????????? Megkaptad a terméket ? IGEN! Szóltam ,hogy nehéz beszerzés -meglett ! Ajándékot is kaptál!
Nem értem az értékelésed ..megkaptad és örültél neki miért semleges !??Olyan könnyen tudsz pálcát törni ..hírdetem ,mert meglett !Ember vagyok nem varázsló !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak az volt a bosszantó az egészben, hogy több mint 2 hetet vártam hogy visszautalja a pénzemet, miután visszaküldtem a terméket. :(
Másik fél: Sajnos félre értés történt ,kártalanítottam,6.napon visszakapta pénzét+a postai díjat + a futár
díjat ! ,tehát ebben az üzletben csak én veszítettem ,12ezret . Mielőtt visszaküldte volna jeleztem
,hogy előbb értékesíteni kell,hiszen nem az enyém volt a készülék,ha elment azonnal utalok!!!24
ezerért adtam el a 36 ezer ft-os telefont!!!!Becsületesen jártam el !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hirdetett termék nem volt raktáron. Erről az eladó a termék leütése után gyorsan és korrekt módon értesített.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
