koti45 (4) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Parfumillat (696) (Eladó)
Semleges
2011.01.10. 15:24:55
190478336
Tisztelet Vásárló ! Ön valótlan állít ez nem szép dolog! 13.-án leütötte ,15.-én utalt és ÉN 18.-án postáztam ,itt van a feladóvevényen ,amit Ön is olvashatott a csomagon ! Akkor most miről is beszélünk????MEGRENDELÉSRE Dolgozunk ,nincs 2600db parfüm a ruhásszekrényemben! Minden információ olvasható a vásárlási értesítőben ...előbb megkapta mint a határidőn belül! Türelmetlen ember Nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Parfumillat (696) (Eladó)
Semleges
2011.01.10. 15:24:11
190478244
Tisztelet Vásárló ! Ön valótlan állít ez nem szép dolog! 13.-án leütötte ,15.-én utalt és ÉN 18.-án postáztam ,itt van a feladóvevényen ,amit Ön is olvashatott a csomagon ! Akkor most miről is beszélünk????MEGRENDELÉSRE Dolgozunk ,nincs 2600db parfüm a ruhásszekrényemben! Minden információ olvasható a vásárlási értesítőben ...előbb megkapta mint a határidőn belül! Türelmetlen ember Nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló üzleti partner.AJÁNLOM mindenkinek !Sok-sok ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,szimpatikus,megbízható Úriember.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
