RJackie (58) 91.43% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
234765.Ar0nar0n (50) (Vevő)
Semleges
2007.05.27. 18:13:20
15938262
Kölcsönösen nem kerestük egymást egy ideig, majd többszöri megkeresésemre sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem kaptam meg a tel számot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Semmi extra. Nincs telefon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Inaktív lett az eladó, ezért nem mertem utalni az összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ha a terméket fixárasra teszi a megbeszélt ár alapján akkor a termék már rég nálam lenne.Bocsi,de ajándék lett volna és jézuska az vasárnap jön.A karácsony az karácsony. Nekem sűrgős lett volna. Azért köszönök mindent,még a negatív értékelést is, BOLDOG KARÁCSONYT ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET
Másik fél: Bizony negativ lett belole, mert jellemtelen dolognak tartom, hogy 1 oldalnyi levelezes utan hozakodsz elo egy mondvacsinalt indokkal, hogy miert nem veszed at a termeket. Ha nagyon kellett volna, akkor ezt elore is kozolhetted volna, egybkent pedig az aukcio rovidetese erdekeben lezarast kezdemenyeztem, de ez 24 oranal elobb nem megy. Egyebkent pedig a termeket hetfon nyerted meg, ha kedden beslattyogtal volna egy bankban es rarakod a szamlara, akkor mar SZERDAN, mondom SZERDAN nalad lehetett volna a cucc. Csakhogy te ezt nem is akartad igazan velemenyem szerint. Ugyhogy ajandek ide, ajandek oda, jellemtelen dolog volt, ment is erte a negativ.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
